1000Kitap Logosu

Gönderi

En çok ihtiyacım olan insanlar, kimseye ihtiyaç duyulmayacağını öğretti..!
3
Yorum
4
Paylaşım
98
Beğeni
Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
En Yeniler 
A.Semavi ASLAN
Arkadaşlar günaydın. Bir alıntıda derki : "Hayat kendi hükmünü koyar"aslında kırılmaların dökülmelerin nedeni beklentilerdir. Beklentilwr olmayınca vefamızda sorumlulugumuzda olmaz. AMA! insanimi derseniz tartışılır.
2
ıssız
Ben bunu 1 haftada öğrendim o kadar canım acıdı ki tarifini yapamam . Yemek yiyemedim,uyuyamadım.elim kalbimde gezdim çünkü kalbimde Kocaman bir boşluk oluşturmuştu. Bazen küçücük kalbindeki o boşluğu elinle bile kapatamıyorsun . Somra döndüm dedim kendime NEDEN İNANDIN Kİ ?
2
1
2 YANITIN TAMAMINI GÖSTER
feyzi  kavcı
Dünyanın insanı size nasihat etse, bir kitaplık dolusu kitap da okusanız kavrayamayacağınız durumu bizzat yaşayarak öğrendiniz. Buna yaşamak deniyor işte. Acı insanı büyütür. O insanlara minnet duyun! Gerçekten. Çünkü size "beklenti kurmadan yaşamayı" öğrettiler. Tabiki bilmeden. Ama vesile oldular. Bundan sonra hafifliyerek yaşayacaksınız. Kilonuza bile yansıyacak bu. Göreceksiniz. Hiçbir kötülük, insanlara olan inancınızı kaybettirmesin. Buna izin vermeyin.......İyi sabahlar !
1
feyzi  kavcı
Tebrik ederim. Bu kavrayışı çoğaltabiliriz de. Bir tanesi şöyle: Kendimi güvende hissetmek için sığındığım kişiler, kurumlar ve değerler güvensizliğimi daha da derinleştirdi.