Giriş Yap
z. bir yorumu yanıtladı.
240 syf.
·
5 günde okudu
·
1/10 puan
Rezalet ötesi!!!!
İllaki hayatınız da kötü kitaplar ile tanışıp okuyacaksınız ve bu canınızı sıkacak ama emin olun bu kadar kötüsünü hiç okumamış olacaksınız. Bütün ağaçlardan özür dilerim ve bu kitap için kesilen bütün ağaçların hakkını aramalıyız bu sonuçsuz kalmamalı. Bir şeyler olmalı, biri, bir şeyler yapsın ne olur... ilk defa bu kadar üzgün ve sinirliyim okuduklarım arasında en saçması tamamıyla bu olabilir. Ne dil, ne üslup ne anlatılmak istenen, saçmalıktan başka bir şey değil. Kitabın ismi ile kitap tamamıyla alakasız. "Gizli Aşk" mış peh yalana bak. Ulan komedi gibi bir iş yaa. Bunu okuyacağınıza Kötü çocuk, solucan molucan okuyun hepsi aynı derecede boş. Hep deriz eski aşklar şöyle güzel böyle iyi falan filan cart curt hepsi palavra şimdi öğreniyorum. Bu kitap bizi 50 lere 60 lara 70 lere götüren bir otobiyografik bir eser(!) kitabın yazarı bizi bu yıllarda yaşamış olduğu aşk(!) güya aşk, kitapta aşk ile ilgili tek bir şey olmadığına yemin ederim. Bak olay aynen şu -Selam çok güzelsin -Teşekkür ederim -Bize gelsene sevişir, yiyişiriz. Bak gerçekten her şey tam olarak böyle. Sonra işte bunlar 2-3 ay sevişiyorlar kadın başkasıyla evleniyor yazar ve arkadaşları ise yiyişecek başka kadın arıyorlar. Kitaptaki bütün hikayler bu kadar işte. Bunu okuyacağınıza(kıyas olarak söylüyorum) zamanında Posta Gazetesinde bir tane abi vardı ona sorular soruyorlardı, ha, işte o abiyi okuyun. İkiside aynı şey. Gemişin aşkından bahsedelim (20 ler 30 lar) ve gerçek sanatçılardan. İnanın öyle rezalet muhabbetler dönüyorduki rezalet ve bunlar sanatçıyız bizz be yaa diyen antin kuntin insanların ellerinden çıkıyor. Sy 127. Zavvalı Eliane! Onu elimden kaçırmıştım, hem de hiç dokunmadan. (Kızla tanışıyorlar, sevgili oluyorlar adamın (!) aklında olan tek şey kızı düzmek tabii olmuyor kız ailesinin yanına gidiyor, şahsın kullandığı cümle.) Sy. 226. Sana açık açık söyleyeyim, en çok kız öğrencileri seviyorum. Hele uzun boylu cilveli biri var ona bayılıyorum. -iyi hoş ama o senin öğrencin. (Ya abi bu insanlar hoca zamanında öğretmenlik yapmış beş kuruş etmeyen insanlar. Yazıklar olsun. Ben böyle rezalet görmedim. Öğretmen, öğrencisine şehvet besliyor.) devamı var ama uzun uzun yazamam sayfa verdim açın okuyun. Böyle bir çok olay var. Gerçekten midem bulandı. Kitap mı okuduk +18 mi izledik anlamıyorum. Gerçekten Allah insanı şaşırtmasın bir de böyle bir rezaleti kitap olarak basıyorlar. Püüü yazar müsveddeleri. Kitaptaki bütün kadınlarda sex objesinden başka bir şey değil hepsine cinsel uyarıcı olarak bakılıyor. Kadın görünce erkeklerin tepkisi de uyarılma moduna giriyor.
Gizli Aşklar
4.8/10 · 48 okunma
Yorum yapabilmeniz için giriş yapmanız gerekmektedir.
Öne Çıkan Yorum
Her önüne gelen ergenlere kitap yazdırırlarsa sonuç zillet olacak elbet! Bu ne saçmalıktır.. Rabbim ayağımızı kaydırmasın..
Şuan duygularınızı anlamış kadar oldum hocam o kadar iyi yazmissiniz. Malesef ki bazı kitaplar kötü olabiliyor. Bir daha böyle bir kitapla karşılaşmasınız inşallah 🙏
Ayyy ayy herkese herkes inşAllah. Rabbim bundan saklasın beterinden saklamış olur zaten 😂😂