Giriş Yap
Erbakan başbakanken tehlikeli bir manevra yapmak istedi; askeri, yani subayın emrindeki eri ayırmak için birtakım beyanlar yaptı. Her bir alayda bir cami, namaz yeri yapılması gibi teklifler yapıldı orduya. Yani eri, komuta heyetine karşı kışkırttı, bu çok tehlikeliydi. Onun için Erbakan’ı çok hatalı buluyorum.
Sayfa 174 - Türkiye İş Bankası Kültür Yayınları
Yorum yapabilmeniz için giriş yapmanız gerekmektedir.
Giriş Yap
Öne Çıkanlar
Öne Çıkan Yorum
Yanılmıyorsam eğer Çiller ile 28 Şubat sürecinin zanlıları. T.S.K İrtica yani Fetö tipi tarikatlerin yayılmasına karşı muhtıra vermişti. T.S.K'nın kararları ise Devrim kanunlarının uygulanmasıdır. Uygulanmadığı veya ABD güdümlü hükümetler aracılığıyla yani yardım ve yataklık neticesinde işte bu CİA'nin içimizde kadrolaştırdığı Fetö yeşermiştir. 15 Temmuz ile Devletin hangi kurumlarına İktidarlar aracılığıyla nasıl yerleştirilmiş ortaya döküldü. Saygılar..
Fetö AKP'yi basamak olarak kullanmıştır fakat AKP'den daha önce kadrolaşması vardır. Özal sonra Çiller dönemi ve Çiller'in İçişleri Bakanı olan Meral Akşener dönemini de kapsar. İyi geceler..
Reklam
·
Reklamlar hakkında
Şunu da eklemek gerek eğer AKP bu ABD-AB-NATO güdümlü kafayı değiştirmezse bağımsızlığa yönelmezse eğer Fetö gider CİA içimizde başka bir Cemaat Tarikati kadrolaştıracaktır. Anamuhalefet ABD-AB-NATO'ya tam teslim 6'lı Platform olarak önümüze sürülmek için çoktan hazırlandı. Kadroda Amerikancı Meral AKP'den ayrılan Amerikancı Babacan ve Davidoğlu gibi açılımcı saçılımcı bölünmeci isimlerden bunu net saptamakta kolaydır. Saygılar..