Gönderi

HZ OSMAN(R. A) EFENDİMİZİN TERTİBİ İLE BİR HAFTADA KURAN KERİM HATMİ
Hacetler için Cook tesirli bir ameldir✨ 1.GÜN -PERŞEMBE FATİHADAN BAŞLAYIP MAIDE SURESİ BİTECEK 128 sayfa 2.GUN -CUMA ENAM SÜRESİNDEN BAŞLAYIP HUD SÜRESİ BİTECEK 108 sayfa 3.GÜN - CUMARTESI YUSUF SÜRESİNDEN BAŞLAYIP MERYEM SURESİ BİTECEK 76 sayfa 4.GÜN - PAZAR TAHA SÜRESİNDEN BAŞLAYIP KASAS SURESİ BİTECEK. 84 sayfa 5.GÜN- PAZARTESİ ANKEBUT SÜRESİNDEN BAŞLAYIP SAD SURESİ BİTECEK 62 sayfa 6.GUN - SALI ZÜMER SÜRESİNDEN BAŞLAYIP RAHMAN SÜRESİ BİTECEK 76 sayfa* 7.GÜN - CARSAMBA VAKIA BAŞLANIP NAS SURESİ BİTECEK 72 sayfa* Perşembe günü yani bugün Akşam namazı sonrası başlayacağız İkindi namazı öncesi gusül boy abdesti alıp 2 rekat hacet namazı kılip İkindi namazı sonrası tevbe istiğfar duasını okuyup akşam namazı sonrası 1 Tesbih besmele 1 tesbih estağfirullah 1 tesbih salat-ü selam getirip Niyetimizi alıp hacetimizi dileyip başlayabiliriz Rabbim kolaylaştırsın anlayarak Okumayı nasip eylesin Rabbim bu güzel nasipli kullarini cennette HZ OSMAN efendimize komsu eyle. CENNETİN köşklerini şimdiden hazır eyle Okumak isteyenlere de nasip eyle 🤲 * بسم الله الرحمن الرحيم*
109 views
Yorum yapabilmeniz için giriş yapmanız gerekmektedir.