1000Kitap Logosu

Gönderi

DUA
Benim Hüzünlü Orospularım'ı inceledi.
96 syf.
·
10/10 puan
Kitabın pek okunmadığı dolayısıyla satılmadığı bir şehirden selamlar. Gerekli incelemeler zaten yapılmış ben bu kitapla ilgili anımı anlatacağım. 3 4 sene öncesi çok az sayıdaki kitapçılardan birine girdim. Kitapçı çoktur ama kırtasiye ve sınav hazırlık kitabı satarlar. Kitap raflarınız ne tarafta diye sorulunca, hep TEOG YGS KPSS türevi kitapların olduğu raflara yönlendirirler. Ben kitap alışverişlerimi internetten yaparım ama ucuz satılan bu kitap için, kitaptan fazla kargo ödemeyeyim diyerek elden alayım dedim. Neyse nerede kalmıştık evet kitapçıya girdim. Benim Hüzünlü O.... Kitabı var mı diye sordum. (O... diye kısaltmamın nedeni bazı üyelerin yanlış anlayıp şikayet etmeleri). Kitapçı amca hiddetlendi. Burada öyle kitaplar olmaz çık dışarı dedi. Ama roman bu amcacığım yanlış anladın dedim. Zaten torunu işletiyor kitapçıyı amca ne bilsin. Çık çık hadi dedi. Ahhh çıkayım bari dedim adam beni ne sandıysa. Başıma gelecekleri tahmin etmiştim ama bu kadarını beklemiyordum. Çıkarken çaktırmadan rafa göz atarken aha işte burada var satıyorsun dedim. Amca hemen doğrulup yanıma geldi bir hışımla kitabı elimden aldı sayfaları çevirmeye başladı. Çıplak kadın resimleri arıyordu sanırım. Bulsaydı kitabı bir güzel parçalardı eminim ama bulamadı. Al git senin olsun. Para mara istemez dedi. Sana bide poşet vereyim kimse görmesin. Böyle şeyleri okuma ayıp demeyi de ihmal etmedi. Sağ ol amca okumam bir daha! dedim. Zaten bir kere okuyacağım bir daha okumam. Poşetin dışından ismi gözükme ihtimaline karşı ayrıca bir kaç kat ambalaj kağıdına sardığı beleş kitabımla kitapçıdan çıktım. Ey Gabriel başka isim bulamadın mı beni ne hallere düşürdün.
Benim Hüzünlü Orospularım
OKUYACAKLARIMA EKLE
48
Yorum
20
Paylaşım
929
Beğeni
Yorum yapabilmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
En Yeniler 
Girl of  SUN
Birde Turan Dursun 'dan din ve seks kitabı var onu almaya kalksak kâfir ilan ederler. Ö yüzden internetten aldım. Hatta burda paylaşırken bile tereddüt ettim.
2
Meyra
Ben bu kitabı hikayeme atamam mesela diğerleri gibi..Akrabalarım ne der! Akraba terörü,akraba pişmanlıktır :)) Mesela karadenizde bir kitapçıdan bunu isteyemem:)
9
Ertuğrul
YORUM GÖRÜNTÜLENEMİYOR.
1
Vəfa PirMuradova
YORUM GÖRÜNTÜLENEMİYOR.
Daha Fazla Göster