230 syf.
·3 günde
Tekrar zoru seçtim!

Bu kadar kolay ve sistem içerisinde yöntem varken, “Neden homeopati?” diye kendime hiç sormadım. Fakat bu seçimimin sonuçlarından hem hastalarım hem de ben çok memnunum.

Yaklaşık 220 yıllık bu yan etkisiz iyileşme yöntemi sizi de benim gibi etkileyecektir, eminim! ,


Bu ikinci kitabı da okuyunca sağlık ve hastalığa, insan türünün doğasına başka bir görme biçimiyle bakabilecek, doğanın bize insanları, sistemleri, ilişkileri ve daha birçok konuyu anlamamız için verdiği ipuçlarını okuyabileceksiniz ve bu bilgiler ışığında günlük ve yakın ilişkilerinizi daha yüksek bir farkındalıkla yönetebileceksiniz. Bütünselliğe bu kadar uyan ama bir o kadar da bireyselliği önemseyen, iyileşmeyi hem zihinde hem bedende bir arada sağlayabilen nadide bir bakış açısını tanımak adına bu yolculuğa çıktığınız ilk kitabımın ardından, bu kitap ile ayırdına vardığınız farkındalık ile kendiniz, çevreniz ve toplumun iyileşmesine doğru bir yol olacak!

Kapağın arka yüzünden alıntı yaptığım yukarıdaki cümlelere tamamıyla katılıyorum.Yazarımız doktor ve aynı zamanda bir Homeopat. Homeopati ile tedaviyi anlaşılır bir şekilde anlatmış.
Önce Homeopatinin tanımını yapmış, Homeopatinin kurucusu alman doktor Hahhnemann hakkında bilgi vermiş.İlaçların nasıl hazırlandığını; akut ve kronik durumlarda iyileşme; doz ve potens seçimlerini aktarmış. Sonra da hastaların ağzından öykü anlatarak bunlara uygun Homeopatik çözümleme ve uygun remedileri seçme anlaizleri yapmış. Çok fazla tıbbi terim olmadığından kolayca anlayabileceğimiz bir dil kullanmış.
Okumanızı tavsiye ederim! Ne de olsa siz hasta değilseniz bile çevrenizde mutlaka vardır değil mi ?