480 syf.
·Beğendi·10/10
Tek kelime ile muhteşemdi!
Aylema fantastik kurguya da giren bir kitap ve ben asla fantastik kurgu okumazdım. Ama Nagihan öyle bir dünya yaratmış ki öylece kaldım.
Maya kesinlikle favori kitap karakterlerim arasında ama Fetih...
Fetih'e aşık olmamak elde değil. Fetih'e düşmemek elde değil. Fetih'i sevmemek elde değil! Okulda Fetih yüzünden deli gibi çığlık attım. Teneffüsler de kitabı elime alıp gezinirken okudum. Öyle muhteşemdi ki hemen bitti. Keşke bitmeseydi. Asıl güzel olan Nagihan'ın 00.00 adından bir kitabı çıktı. Kitapçılara geldi mi bilmiyorum ama fuarda alacağım. O zamana kadar Aşeka'yı okuyamam büyük ihtimalle çünkü fantastik türde bir kitap okumaya başlayacağım.
Şu sıralar Nagihan'a kitabını kimseye tavsiye etmiyorum çünkü en çok ben sevebilirim türünde mesajlar geliyormuş. Abi deli misiniz? Kitabı gerçekten seviyorsanız herkese tavsiye etmeniz gerekir. Ki zaten Nagihan'da bir süre sonra abarttınız demişti.
Haklı abi kız.
Neyse ben bir yandan bunları takip ederken bir yandan da Fetih'e düştüm efendim. (Fetih Yargıcı yargı dağıtıyor diye yaptığım espiriden bahsetmiyorum)
Kesinlikle okumaya değecek kitaplardan. Bir an önce Nagihan'ın diğer kurgularını da okumam gerek. Ha bu arada Nagihan'ın BASK'ı 00.01 olarak ciltli şekilde çıkacakmış. Bekliyoruz...