432 syf.
·4 günde·10/10
Yazarımız her kitapta hem sayfa sayısını~ilk kitap 270 kadar 2.si 370 ve bu kitap 430 ~ hem de yazımını geliştiriyor sevdim yani anlayacağınız.

Bu kitapta ise ilk kitaptan tanıdığımız Blake'nin kız kardeşi Gwen ve koruması Neil'in hikayesini okuyoruz. Emekli deniz piyadesi Neil ve geçmişin hayaleti olarak hala geceleri kabuslarını süsleyen ve ordudan ayrılmasına neden olan son görevi bu sefer onun canını almak için peşindedir. Gwen ise Neil'den uzun zamandır hoşlanmaktadır. Neil'i öldürmek için Gwen'i kullanmaları ise Neil'in Gwen'i de alıp ortadan kaybolmasına neden olmuştur. Bu arada ikisi de artık duygularına söz geçiremez ve birlikte olurlar. Sonra ise Neil onu öldürmeye çalışan kişiye tuzak kurmak için Gwen'den ayrılmadan önce onunla evlenir ve asıl heyecan başlar.

Birde yan karakterler Karen ve film yıldızı Michael var ki Michael'in tercihleri farklı olmasa ikisinin anlaşmalı evliliğinin sürmesini isterdim belki de kim bilir gelecek yeni kitap onlar hakkındadır yani ben öyle umuyorum