Gönderi

Nurrr... yorumladı.
133 syf.
10/10 puan verdi
·
4 saatte okudu
Romeo ve Juliet
William Shakespeare
8/10 · 61,7bin okunma
·
47 görüntüleme
Nurrr... okurunun profil resmi
Öne Çıkan Yorum
Oğuz Bey size bir msj atmıştım bir pdf için. Bakabilir misiniz ?
Oğuz Aktürk okurunun profil resmi
Shakespeare okuma rehberini ben kaldırmadım arkadaşlar, sadece doğru bilgiler verdiğim için hasetlik duyup yaptıklarımı çekemeyen insanlar tarafından şikayet edilerek kaldırıldı. Ama geri gelecek merak etmeyin, sürüleriyle hareket eden kendileri hiçbir konuda başarılı olamadığı için başkalarının yoluna taş koymaya çalışıyorlar. Ama tam tersine bunlar beni daha çok içerik üretmek konusunda hırslandırıyor, çalışmalara son hızla devam! 🤓
Oğuz Aktürk okurunun profil resmi
4 saat sonra Shakespeare okuma rehberi geliyor, hazırlanın! 🤓
sevim okurunun profil resmi
Başkalarının başarısına, bilgisine , kültür seviyesine haset edenler kadar düşük insanlara gerçekten anlam veremiyorum. Genelde bu insanların çevresine zerre faydası dokunmamış, başkalarının fikirlerini kullanan insanlar olması da cabası. Neyse lafı fazla uzatmaya gerek yok. Böyle olması da bir bakıma sizin başarılı ve faydalı işler yaptığınıza işarettir .
Oğuz Aktürk okurunun profil resmi
Ben böyle bir durumda genelde gıpta yolunu tercih ediyorum ama bana yapılan genelde çekemezlik ve haset oluyor, o yüzden alıştım. Siz de sitedeki bu hasetlenen grubun farkına varırsınız bir gün umarım.
Kamil Ahmet okurunun profil resmi
Haset kötü birşey zaten de , burada olması iyice anlamsız. Zaten kitap okuyan sayısı az, bu konuda içerik üreten bir elin parmağını geçmez tabiri caizse. Birbirine destek olmak gerekirken böyle şeyler. Üzücü. Anlamsız. Absurd.
Yorum yapabilmeniz için giriş yapmanız gerekmektedir.