Tam bi kitap aşığı, Gül Limanı Oteli Çiçekler İçinde'yi inceledi.
 27 Şub 18:08 · Kitabı okudu · 3 günde · Beğendi · 6/10 puan

Klasik Debbie Macomber romanları..
Beni her zaman bulunduğum durumdan çıkarıp huzur veren bir dünyaya götürüyor.
Kocasının ölümünden sonra yeniden hayata tutunmak adına otel açan kendi hayatı ile ilgili kesitler bulunan ve gelen müşterilerin hayatlarının bir kısmını anlatan huzur dolu bir roman..

Tam bi kitap aşığı, Gül Limanı Oteli'yi inceledi.
 24 Şub 23:46 · Kitabı okudu · 8 günde · 6/10 puan

Debbie Macomber kitaplarını çok seviyorum. Onun kitaplarını okurken bana huzur veren ve beni gülümseten özel bir sihiri var sanki. Fakat Gül limanı oteli serisinin ilkini diğer romanlarına nazaran bir alt kademede gördüm. Ama bu demek değil ki kötü. İyi, güzel ama sanki romanlarındaki eski tadı bulamadım. Bakalım beni serisinin ikinci romanında neler bekliyor.

AYŞE ÇETİN, Gül Limanı Oteli'yi inceledi.
05 Kas 2017 · Kitabı okudu · 5 günde · Puan vermedi

Kocası ölen bir kadın, ondan kalan paratla küçük bir kasabada mütevazi bir otel satın alır. Otel satılmadan önce rezervasyonları olan iki muşteri birer gün aralıklarla gelir ve kadının hikayesinin yanı sıra müşterilerin hikayesi de baslar. Turk dizisi tadında bir kitap.

AYŞE ÇETİN, bir alıntı ekledi.
02 Kas 2017 · Kitabı okudu · İnceledi · Puan vermedi

Ama sen arkanı dönüp gittiğinde, sana ihtiyacım olduğunu anladım..."

Gül Limanı Oteli, Debbie MacomberGül Limanı Oteli, Debbie Macomber

Yine yaralı kalpıeri olan insanları işliyor yazar. Jo Marie Rose adlı bir kadının ,kocasının ölümüyle birlikte ,bir otel satın alması ve bunun akabinde gelişen olaylar; müşterilerin (Josh ve Abby) yaşadıkları acı- tatlı olaylar ,aile ilişkileri,arkadaşlık , dostluk ,aşk ,anlatılmış. Her iki müşteri de otel sahipleri gibi otele sırtlarında yüklerle gelmişlerdi.Kitap ilerledikceyse yükler hafifliyor...

fazi, Aşk Mektupları'ı inceledi.
29 Mar 2017 · Kitabı okudu · 2 günde · 7/10 puan

Boş zamanımda ve biraz daha anlaşılması kolay kitaplar okumak istediğimde Debbie Macomber kitaplarını okumayı seviyorum. Yazar günlük sorunları değişik bir tarz ile ele alıyor. Rose Harbor serisinin çevrilen üçüncü kitabı Aşk Mektupları. Olaylar yine Gül Limanı Oteli'nde geçiyor. Ana karakterler Joe Marie ile Mark Taylor arasındaki ilişkiyi ve Joe Marie'nin eşinin son mektubu ile farkına vardığı gerçekleri okuyoruz. Yanı sıra yine otele gelip otelde huzur bulmak isteyen insanların hayatlarını da kitapla birlikte keşfediyoruz.. Yine Macomber tarzı, anlatımı kolay ve akıcı bir kitaptı. Rahatlamak ve boş zamanları değerlendirmek için okunur.