Yağmur, Gül Limanı Oteli Çiçekler İçinde'yi inceledi.
07 Nis 16:50 · Kitabı okudu · Beğendi · 10/10 puan

Blogumdan alintilama yapiyorum.Spoi icerebilir.Buraya gelen herkes gecmisiyle barisiyor,gelecege umutla bakiyor,hastalıklar iyileşiyor,dostluklar pekişiyor,ask acısı unutuluyor.Ana karakterimiz Annie bozulan nişanının üzüntüsünü yaşarken,büyukannesi ile buyukbabasının ellinci yıl evlilik dönumlerini guzel bir şekilde kutlamaya karar verir.Annie bu otelde yillar once kanser nedeniyle kaybettiği askını bu otelde tekrsr kavusur.

Tam bi kitap aşığı, Gül Limanı Oteli Çiçekler İçinde'yi inceledi.
 27 Şub 18:08 · Kitabı okudu · 3 günde · Beğendi · 6/10 puan

Klasik Debbie Macomber romanları..
Beni her zaman bulunduğum durumdan çıkarıp huzur veren bir dünyaya götürüyor.
Kocasının ölümünden sonra yeniden hayata tutunmak adına otel açan kendi hayatı ile ilgili kesitler bulunan ve gelen müşterilerin hayatlarının bir kısmını anlatan huzur dolu bir roman..

Damla Köseoğlu | Jan Forstner, Gül Limanı Oteli'yi inceledi.
27 Ağu 2016 · Kitabı okudu · 7 günde · Beğendi · 8/10 puan

Gül Limanı Oteli, Debbie Macomber'ın bir diğer serisi olan Rose Harbor Serisi'nin ilk kitabı. Toplam beş kitaptan oluşan serinin ilk üç kitabı Türkçeye çevrilmiş durumda. Okumuş olduğum kitaplarında belli bir seviyenin altına hiçbir zaman düşmeyen yazar Gül Limanı Oteli kitabıyla da beni yine hayal kırıklığına uğratmadı. Yeri geldi hüzünlendim, yeri geldi sevindim. Ancak "mutluluk" olgusunun Macomber'ın kitaplarının ana teması olduğunu belirtmeliyim, günlük hayatın stresinden ve yoğunluğundan kaçarak kendinizi yepyeni insanların hayatlarının ortasında bulup onlarla mutlu bir sona ulaşmak için oldukça müsait bir kitap Gül Limanı Oteli.

• Kitabın konusundan kısaca bahsedecek olursak, kitapta kocasını yeni kaybeden ve kaybı nedeniyle omuzlarında çok ağır bir yük taşıyan Jo Marie ana karakterimiz. Jo Marie huzur bulmak için Sedir Koyu'na gidiyor ve burada bir otel satın alıyor. Otelin ilk müşterileri gelirken beraberlerinde tıpkı Jo Marie gibi kötü anılarını da getiriyorlar. Jo Marie, Josh, Abby'nin hayal kırıklıklarının, aşklarının, sevinçlerinin anlatıldığı kitap, insanın ne tür zorlukların üstesinden gelebileceğini, bireyin yaşama sıkı sıkı tutunduğu takdirde her şeyin yoluna girebileceğini ispatlar nitelikte. Serinin ikinci ve üçüncü kitapları olan Gül Limanı Oteli Çiçekler İçinde ve Aşk Mektupları'nı da en kısa zamanda okumayı planlıyorum...

NİHAL GÜLER, Gül Limanı Oteli Çiçekler İçinde'yi inceledi.
19 Ağu 2016 · Kitabı okudu · 11 günde · Beğendi · 5/10 puan

Birinci kitaptan sonra zevkle okudum ikinci kitabi da. Hikayeler Cok zevkli ve eglenceliydi. Yazarin diger kitaplarini da okumaya devam edecegim. Okumaya oldukca gec kaldigim yazarlardan

Nejla GÜNEŞ, Gül Limanı Oteli Çiçekler İçinde'yi inceledi.
15 Tem 2015 · Kitabı okudu · 9/10 puan

Rose serisinin ikinci kitabı. Birincisinden çok daha güzeldi. En güzel yanlarından bir tanesi de Cedar Cove serisinin karakterlerinden haber vermesi. Konular son derece akıcı ,ikna edici ve romantik şekilde ilerledi. Zevkle okudum ve merakla devamını bekliyorum..