Kişisel kitap arşivinizi oluşturmak, okurları, kitapları, yazarları ve konuları takip etmek için 2milyon+ okurun arasına katılın.
Akış
Ara
Paylaş
Alışveriş
Popüler
Keşfet
Ne Okusam?
Keşfet
Kitaplar
Yazarlar
Okurlar
İncelemeler
Alıntılar
İletiler
Dergiler
Çevirmenler
Kitap Türleri
Hedefler
1000Kitap Android UygulamasıÜCRETSİZ – Google Play'den indirin
1000Kitap iOS UygulamasıÜCRETSİZ – App Store'dan alın
Akış
Ara
Paylaş
Alışveriş
Popüler
Keşfet
Ne Okusam?
Kitaplar
Yazarlar
Okurlar
İncelemeler
Alıntılar
Erim Erim eritiyor bu dert beni beni
Gizli sevdam anla beni dertler sarmış bedenimi bir bakışın güneş gibi kamaştırır gözlerimi
1000k
Zihin ancak 'zarara uğramamış' duyguları yönetebilir. Duygular 'zarara uğradıkça', akıl duyguları yönetmekte zorluk çeker. Birçok kişinin anlamsız 'iç huzursuzluğu', öfkeli ve saldırgan davranışları, geçmiş yıllarda 'zarara uğramış' duyguları artık yönetemez olmasıdır. Adem Güneş (pedagog)
Psikoloji
Sisli günler. Geceler geceydi, sadece gece. Günlerin ise birbirinden farkı yoktu, altın rengindeki güneş ortalığı kavuruyor, sonra da batıyordu. Kımıldamıyordu günler. Taş kadar ağırdı­lar.
yavaş yavaş sokayım dilimi derilerine. aksın içlerine hayatımın zehri.
Burası bir cennet! Gerçekten öyle. Öyle bir cennet ki herkes cezalandırılıyor. Öyle bir cennet ki masumlara ödül olarak, suçlular da cezalandırılıyor. Bunu gören masumlar, “Yaşasın adalet!” diye bağırıyor. Hiçbir suçları olmadığı halde cezalandırıldıklarını unutarak. Öyle bir...devamını okuSayfa 127
Sunuş
Her şeyin ortak olması, Güneş ülkesinin dokusuna sinen bir diğer önemli ayrıntıyı daha ön plana çıkarmaktadır: Eğitim kurumu ve eğitim biçimi.Sayfa 24
Thomas campanella
23425
375 öğeden 1 ile 15 arasındakiler gösteriliyor.