Erkeklere gününü gösteren kadınlardan ayakta alkışlanacak hareketler
Erkeklere gününü gösteren kadınlardan ayakta alkışlanacak hareketler Kızım 6 yaşında Karateye başladı. 7 yaşında Avrupa Şampiyonası' nda 2.lik ve 3.lük dereceleri var. Şimdi 9 yaşında. Siyah kuşak sahibi. İnanın, biri canını yakacak olursa bin pişman eder. Özellikle kız çocuklarınızı bu tür sporlar yapmaları için teşvik edin. Her çocuk kendini korumayı öğrenmeli.
Beyaz futbol mardin'de
Beyaz futbol mardin'de Beyaz futbol sunucuları Ahmet çakar, ertem şener ve a.kerim durmaz mardin artuklu üniversitesi AKM de
1000Kitap 2.Bursa Buluşması
1000Kitap 2.Bursa Buluşması 1000Kitap Bursa üyeleri olarak 2.buluşmamızı yaptık,çoooook keyifli geçen buluşmamızda katılım oldukça güzeldi.
Atatürk'e hakaret edenler için tutuklamaya yönelik yakalama kararı
Atatürk'e hakaret edenler için tutuklamaya yönelik yakalama kararı Nöbetçi Bakırköy 1. Sulh Ceza Hakimliği, "Atatürk'ün hatırasına hakaret etme" ve 'Halkı kin ve düşmanlığa alenen tahrik” suçlarından Süleyman Yeşilyurt ve Hasan Akar hakkında tutuklamaya yönelik yakalama kararı çıkarılmasına karar verdi.
Atatürk düşmanlarına ret
Atatürk düşmanlarına ret Atatürk’e çirkin hakaret ve iftiralarda bulunan tarihçiler Mustafa Armağan ile Yavuz Bahadıroğlu’na Anadolu’dan da tepki sesleri yükseldi. Ordu’da katılacakları etkinliğin programı, Ordu halkının “İlimize gelmeyin” kampanyası üzerine değiştirildi.