‘Serenad’ a Hollywood Yapımı Film
‘Serenad’ a Hollywood Yapımı Film “Almanlarla Amerikalılar romanın haklarını aldı. Çok büyük bir prodüksiyon yapıyorlar. Bir Hollywood filmi yapıyorlar."
SİİRT KİTAP FUARI
SİİRT KİTAP FUARI 4.Siirt Kitap Fuarı, birbirinden değerli yazarların söyleşi ve imza etkinliklerine ev sahipliği yapıyor.
Kürk Mantolu Madonna şimdi de Amerika'da
Kürk Mantolu Madonna şimdi de Amerika'da İngilizce çevirisi İngiltere'de dünyaca ünlü Penguin Books tarafından basılan Kürk Mantolu Madonna şimdi de Amerika'da yayımlanmaya hazırlanıyor. Other Press adlı yayınevi tarafından yayımlanacak olan edebiyatımızın bu önemli klasiği 31 Ekim tarihinde raflardaki yerini alacak.
NAZIM HİKMET'İN ATATÜRK'E MEKTUBU...!!!
NAZIM HİKMET'İN ATATÜRK'E MEKTUBU...!!! Nâzım Hikmet'in 15 yıl hapis cezasına çarptırılmasının ardından Atatürk'e gönderdiği af mektubu...
10. Hikaye Tamamlama Etkinliği
10. Hikaye Tamamlama Etkinliği Geleneksel hale gelmiş hikâye tamamlama etkinliklerimizin onuncusunu gerçekleştirmiş bulunuyoruz. Bu seferki hikâyemiz ölüm, ölüm sonrası hayat, araf ve biraz da Kur'an'a göndermeler ile oldu. Üstesinden ne kadar geldik, neyi ne kadar becerebildik bilinmez ama 13994 kelimelik hikâyeyi bütünleştirilmiş olarak buradan okuyabilirsiniz.
Tayfun Talipoğlu hayatını kaybetti
Tayfun Talipoğlu hayatını kaybetti Gazeteci Tayfun Talipoğlu, İzmir'de tedavi altına alındığı hastanede 55 yaşında hayatını kaybetti.
Öykü Yıllığı 2017 15 Mart'ta Çıkıyor
Öykü Yıllığı 2017 15 Mart'ta Çıkıyor Kafekültür Yayıncılık'ın hazırladığı Yeni Öyküler Öykü Yıllığı 2017 15 Mart'ta çıkıyor!