Reklam verin

Aylık 38 milyondan fazla sayfa görüntülemesi ve 1 milyon tekil kullanıcısı ile 1000Kitap'ta kitap okurlarına ulaşabilir, kitaplarınızı, ürünlerinizi ve sitenizi tanıtabilirsiniz.

Neden 1000Kitap?

2 Mayıs 2012'den beri yayında olan 1000Kitap, Türkiye'de kitap okurlarının temel platformu konumundadır. Kullanıcılarımızın tamamına yakını, belirli periyotlarla kitap okuyan, tutkulu okurlardan oluşmaktadır. Google gibi arama motorlarında yapılan kitap aramalarının hemen hepsinde, ilk sayfada 1000Kitap çıkmaktadır.

Reklam seçenekleriniz

  1. Alan kiralama: 1000Kitap'ta önceden ayrılmış reklam alanlarını belirli sürelerle kiralayabilirsiniz. Kiraladığınız süre içerisinde o alanda sadece sizin reklamlarınız gözükmektedir. Bu süre içerisinde istediğiniz kadar banner değiştirme olanağınız bulunmaktadır. Reklam panelimiz üzerinden reklam kampanyanızın, tıklanma ve gösterim istatistiklerini günlere göre detaylı olarak görebilmektesiniz.
  2. Gösterim odaklı: Dilerseniz, belirli bir fiyat karşılığında gösterim satın alabilirsiniz. Örneğin 10 Bin gösterim satın aldığınız zaman, tıklanma ve süre sınırı olmaksızın reklam kampanyanız o gösterim sayısına ulaşana kadar yayında kalır. Bu süre zarfında kampanyanızda istediğiniz kadar banner değiştirebilirsiniz. Reklam panelimiz üzerinden reklam kampanyanızın, tıklanma ve gösterim istatistiklerini günlere göre detaylı olarak görebilmektesiniz.
  3. Tıklama odaklı: Dilerseniz, belirli bir fiyat karşılığında tıklama satın alabilirsiniz. Örneğin 1000 tıklama satın aldığınız zaman, gösterim ve süre sınırı olmaksızın reklam kampanyanız satın aldığınız tıklama sayısına ulaşana kadar yayında kalır. Bu süre zarfında kampanyanızda istediğiniz kadar banner değiştirebilirsiniz. Reklam panelimiz üzerinden reklam kampanyanızın, tıklanma ve gösterim istatistiklerini günlere göre detaylı olarak görebilmektesiniz.

Özel çalışmalar

Dilerseniz ürününüze özel çalışmalar da yapabiliriz. Örneğin xml vs. şeklinde veri paylaşmanız durumunda her kitaba özgün otomatik bannerlar oluşturabiliriz.

Fiyatlar ve detaylı istatistikler

Ayrıntılı fiyat ve detaylı istatistikler için aşağıdaki formdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.

İletişim formu

İsteğe bağlı
Ne adına reklam vermek istiyorsunuz?
Varsa eklemek istediklerinizi yazabilirsiniz.

Şirket bilgileri

1000Kitap Teknoloji ve Bilişim Limited Şirketi
Ticaret Sicil No: 205170 - İzmir
E-posta: reklam@1000kitap.com
Telefon: +90 (232) 438 53 46