• Şu an bu yaziyi şayet gorup okuyorsun umarim mutlusundur.😊😊Ben elimden geleni yaptimmm 😔😔huzurum yerindde gonlum rahat😊😊haklisin hatalarim oldu kirginliklarim oldu insansinz nede olsa😔😔hatasiz kul amaz.ben bu saatten sonra ancak donup senin ıcin dua etmekte başka bi çarem yokk😊😊sadece allahtan mutlu olmani isterimm..hani demistin ya sen askre gidince ben sana bol bol dua edecem .iste kirumasiz kaldim farkinda degilsin 😔😔 ben arik herşeyi bir kenara birakiyorumm
  Sevmek fayda degilmiş çare olmuyor biliyor musun. Artik kitaplarida bir kenara biraktim beni mutlu etmiyor ama olsun benim siğinabileceğim bir limanim var. El açipta dua ediyrumm önce senin ıcin sonra kendim ıcim 😊😊 derdimi o veriyorsa bana dermanima da verir bundan şuphemm yok. Bilmiyorumm bu yaziyi ne zaman okuyacaksin hiçbir fikrimm yokk ama bu aklinnda olsun ben o YARADAN A siğindim mutluyumm senle ya da sennsin 😊😊varsin bundan sonra gelecek dert ondan gelsin😊😊bana dermanimi verecegine inaniyorumm. Ne demistim hatirliyormusun DERT ETME DERTTEN BÜYÜK ALLAH VAR DIYE😊😊vardir bir bildigi hamd olsun ona...cümlenin başina mutlu başladigini farz ediyorumm cumleyi bitirirkenn de mutlu oldugunu farz ediyorumm😊😊haydi Allah a emanetsin inşllah daimi mutlu olursun 😊😊herşey gönlunce olur umarimm 😊😊 bunu unutma hala bir yerde seni seven biri var😊😊 bunu bil dualarim seninle bunuda bil bana yeterdir😊😊 seni dertlerin dermani olan Allah a emanet ediyorumm herşeyi gonlunce olsun inşlaah.HAYDI DIKAT ET KENDINE😊😊
 • Öylece kalakalmış oturuyordum.Kulağıma"Herşey daha güzel olacak"sesi beni çileden çıkardı.Yeteeer!Yok "Hiçbir şey güzel olmayacak"diye bağırmam küçük dilim bile hissetmişti.Çünkü kendimi"Hiçbir şey güzel olmayacak"sözüne inandırmıştım."Herşey daha güzel olacak"sesini duymamak için dayanmayıp attım kendimi sokağa.Etrafıma bakındım hangi tarafa gitmeliydim?Bu bilinmezlikle ilerledim.
  Baya yürüdükten sonra artık ayağımın beni ilerletmiyor sanki yere civilenmişte zorla kaldırıyormuş gibi ağır hissediyordum.Yok daha fazla gidemezdim.Bir sokağın kaldırımına oturuverdim.Hemen sokak başında bir büfe yanında bir eczane öylece dükkanlar dizilmiş tren vagonları gibi devam ediyordu.Sessizce etrafımı izledim.İnsanlar ışın hızıyla ilerliyor da bir tek bendim durağan. Esnaflar,Kadınlar,çocuklar durmadan zaman akışıyla yarışıyorlardı.İnsanlar birbirlerine neden hep korku gözlerle bakarlar?
  Bende öyle bakıyor muyum acaba?diye düşündüm."Herşey daha güzel olacak" ah!yine o ses yoksa evden çıktığımdan beri beni takip mi etmişti?
  "Hiçbir şey güzel olmayacak"diye bağırınca bütün o hiç durmadan akan insan yığını durup bana baktılar.Sesimin yüksek çıktığını insanların bana baktıkların da anladım.Yok bu böyle olmaz deyip kalktım.Bir ruh gibi büfeye doğru ilerledim.İçeri girip büfe sahibinden adını kendim bile bilmediğim birşey istedim.
  "Bunu mu istiyorsunuz?"
  Evet veya hayır demeden elimi cebime atıp ne kadar param varsa tezgaha bırakıp çıktım.
  Büfe sahibinin ardımda"Paranızın üstünü almadınız"dediğini bile duymadan ilerledim.Nerden gelip nereye gideceğimi bilmeden yürüdüm...
  Nereye varmam lazım?
  Neyden kaçıyordum?
  Niçin kaçıyordum?gibi sorular beynimi kemiriyor ve her bir soru binlerce defa bir sorguydu benim için.Kendimle mücadele ede ede yürümeme devam ettim.Sahile bir banka oturdum.Aldığımdan beridir elimde olan şeyi hemen yan tarafıma bıraktım.Denize derinden bir baktım.Yok anladım bu hayatla bir alıp veremediğim vardı.Hayat hep almış benden,bense hayattan hiçbir şey koparamamıştım."Senle mücadelem daha bitmedi hayat"diye iç geçirirken.
  Yanıma bir kedi miyavlayıp yaklaştı.Bir kaç miyavlamasından sonra hiçbir şey anlamadan çekip gitti.
  "Kedi bile benden kaçtı"deyip Denize bakıp gülümsedim.Biraz hüzün,biraz kederliydi gülümsemem.
 • Herşey o kadar kolay olsaydı aziz!!!
  Ben şuan bulutlar ustünde kahvaltı yapardım..
 • Hersey senle hayaller güzel senle...