Giriş Yap
Hira Tosun
@hiratsn
Notebook Tamircisi
Pamukkale Üniversitesi / Bilgisayar Programcılığı
8 Kasım 1999
43 okur puanı
11 Oca 2020 tarihinde katıldı
Tanıdığın kimse takip etmiyor
Ortak okuduğunuz kitap bulunmuyor
bir kitap okudu · 8ay
105 syf.
·
Puan vermedi
Reklam
319 syf.
·
17 günde
·
Puan vermedi
Kitap yarıya kadar çok sıkıcı bir şekilde ilerledi. Vali'nin önceki kitapta olan olaylardan sonra biraz merhametli davrandığını düşünüyorum. Kitap ikinci yarıya geldiğinde çizgi romanlardaki karakterler de geldi ve kitap daha heyecanlı bir hâl aldı. Çizgi romanlardan belirli olaylar yaşanırken Woodbury'de dönen diğer olaylar anlatılmamıştı. Burada o olayları işleyip hikayedeki boşlukları doldurmaları çok güzel olmuş. Son olarak çizgi romandan bildiğimiz Michonne'un Vali'ye yaptığı işkencelerin daha detaylı olarak anlatılması gerçekten hastalıklı ve mide bulandırıcıydı. Kitabın sonunu bildiğim halde oraları okurken hiç bilmiyormuş gibi heyecanlandım.
bir kitap okudu · 9ay

Okur takip önerileri

Oğuz Aktürk
@distopikokur1000Kitap'ta popüler
Gulzar Sharifova
@Sailormoon891000Kitap'ta popüler
K E R E M
@bitirhakem1000Kitap'ta popüler
Daha fazla göster
64 syf.
·
Beğendi
·
Puan vermedi
New Earth evrenindeki Joker'ın orijin hikayesinin de flashback'ler eşliğinde verildiği bu hikaye gerçekten çok güzel ve karanlıktı. DC çoklu evrenindeki hemen hemen bütün paralel evrenlerde etkisi olan bazı olayların buradan çıkmış olması da Alan Moore'un bu işte gerçekten çok başarılı olduğunu kanıtlar nitelikte.
112 syf.
·
Beğendi
·
9/10 puan
Earth-19 evreninde geçen bu hikayede Batman 19. yüzyılda yaşayan bir karakter. Evrenin isminin Earth-19 olmasının muhtemel bir sebebi de bu olabilir. Bu durum hikayeyi retro bir hale getirmiş ki bu da ilgi çekici görünüyor. 19. yüzyıldaki bir Batman kimle savaşabilir, ne dedektifliği yapabilir derken birden Jack the Ripper (Karındeşen Jack) hikayemize dahil oluyor ve çizgi romanımız inanılmaz güzel bir suç / gizem kitabı haline geliyor.
Reklam
2
48
479 öğeden 1 ile 10 arasındakiler gösteriliyor.
©2022 · 1000Kitap Web Uygulaması · 2.26.42