Giriş Yap
"gençtir, güzeldir o kadın. Ama benim gençliğimi de güzelliğimi de kim aldı biliyor musun, Anna?.. O ve çocukları. Bunca yıl hizmetçilik ettim ona. Bu yolda her şeyim yok oldu. Şimdi de taze, ama bayağı bir yaratıktan hoşlanıyor... Aralarında benden söz etmişlerdir yüzde yüz. Ya da daha kötüsü, hiç söz etmemişlerdir... Anlayabiliyor musun bunu Anna?"
İletişim Yayınları
Reklam
·
Reklamlar hakkında
"Hiç kimse:... Regl olunca ben: Benden hala hoşlanıyor musun haha"
Şevki Bey'den hoşlanıyor musun, Füreya?" "Evet hoşlanıyorum. Onu zeki, esprili ve müthiş kültürlü buluyorum. olamaz. ikimiz de evliyiz ve onun eşi benim çok saydığım biri." "Ve senden otuz yaş büyük." "Yaşın önemi yok." "Yaa, demek yok. Benim öğrenmek istediğim de buydu Füreya. Eğer Şevki Bey'in yaşı seni rahatsız etmiyorsa, diğer engelleri sayma bile. Sen bu kapana sıkıştın,güzelim."
1 sn. Trip yükleniyor...
-Bütün gün ses çıkarmamış olmana bakılırsa bugün sana, bana ettiği kadar çok şey ifade etmiyormuş , -Ne ifade ettiyse, ikimiz için de etmiştir, -Ama belki aynı şekilde ve aynı sebeplerle değildir, -Aradaki bu farkları ölçecek araçlar maalesef elimizde yok, -Benden hala hoşlanıyor musun, - Evet, senden hala hoşlanıyorum, -Bunu pek coşkulu söylemedin..
Reklam
·
Reklamlar hakkında
İtalya’ya varana kadar, Nietzcshe ‘nin şu sözleri kulaklarında yankılanmıştı. “Ebedi dönüş.” “Varlığın ebedi kum saati sürekli başaşağı çevriliyor, tekrar tekrar.” “Bu düşüncenin sana sahip olmasına izin ver, o zaman ben de senin ebediyyen değişeceğine söz veriririm.” “Bu fikirden hoşlanıyor musun, yoksa nefret mi ediyorsun?” “Bu fikirden hoşlanacağın bir yaşamı yaşa.” “Yaşamını tamamla.” “Doğru zamanda öl.” “İnançlarını değiştirme cesareti.” “Bu yaşam, senin ebedi yaşamındır.”
Reklam
·
Reklamlar hakkında
2
20
191 öğeden 1 ile 15 arasındakiler gösteriliyor.
©2022 · 1000Kitap Web Uygulaması · 2.28.14