Giriş Yap
İncinmek
"Akşamın dostluğu insandan evla Anlarsın bunu günün sonunda, Işıklar yanınca kararan bir şey Herkes gidince kimsenin olan. Anlayan gözlerle baktın,anlamsız. Sulardan başlarsın avunmak için, Bilinen dünyanın bilinmez rengi Uzaklar kadar kararsız kalbin. Yurdunu kaybetmiş gibidir sesin Bir sabah sahiden gitmek istersin. Gurbette ararmış eskiler seni Belki parklarda buluruz şimdi. Sensiz de yerinde duran dünyanın, Kendinle beraber bir başınasın, Büyürken bildiğin ne varsa değil Bu yaşadığın."
Sayfa 17 - İbrahim Tenekeci
Reklam
·
Reklamlar hakkında
“Beklemek, beklemek, beklemek ve sonra hiçbir şey olmamış gibi kaldığın yerden devam etmek zorunda kalmak; umut etmek ve her seferinde incinmek, yaralanmak, sarsılmak, ölesiye sarsılmak kalbimi yoruyor.”
448 syf.
·
9 günde okudu
·
6/10 puan
Aşka aşık olabilirmiş insan. Bunu kesinlikle destekleyeceğim bir kitaptı. Cihangir'in aşkı, İnci'nin sevdası uğruna feda ettikleri ve timin dostluğu aklımdan uzun süre çıkmayacak cinstendi. Bazen gülüp bazen hüzünlendiğim çok fazla yer oldu. İncinmek, mutlu olmak, aşık olmak hepsinin çok güzel işlendiği kitaba kendimi kaptırmam çok doğaldı. Okurken fazlasıyla keyif aldım. Yormayan, çerezlik kitaptan bir tık fazlasıydı.
Baytar Hanım 2 - Saye
8.0/10 · 80 okunma
Zengin ya da fakir, akıllı veya aptal Olman hiç farketmez. Bu köhne dünyada bir kadının yeri Bir erkeğin parmak ucundadır. Kadın olarak doğmuşsan Kaderinde incinmek vardır. Çiğnenmek için, yalan söylenmek için Aldatılmak için Ve pislik muamelesi görmek için Yaratılmışsındır.
Reklam
·
Reklamlar hakkında
Hayal kırıklıklarının ruhumda açtığı büyük boşlukları zehirli bitkiler kaplıyor. Beklemek, beklemek, beklemek ve sonra hiçbir şey olmamış gibi kaldığın yerden devam etmek zorunda kalmak; umut etmek ve her seferinde incinmek, yaralanmak, yaramı sarmak, sarıp sarmalamak, saklamak, saklanmak, sarsılmak, ölesiye sarsılmak kalbimi yoruyor. Sonra aynı yerden tekrar tekrar kırılmak; bir kadının en korunmasız, kuytu yerinden, içten içe kurduğu hayallerinden.
Sayfa 34 - Profil Kitap
2
159
1.585 öğeden 1 ile 15 arasındakiler gösteriliyor.
©2022 · 1000Kitap Web Uygulaması · 2.28.14