NEŞE AYVAZ, Harry Potter ve Azkaban Tutsağı'ı inceledi.
12 saat önce · Kitabı okudu · Puan vermedi

Hiç tarzım değil deyip okumadan duramadığım bir kitap. Sanırım gerçek üstülüğe zaman zaman ihtiyaç duyuluyor. Kurgu cidden başarilı. Sıkılmaya fırsat bulamadan yeni bir heyecan başlıyor.

Buse kılıç, Harry Potter ve Felsefe Taşı'ı inceledi.
Dün 17:42 · Kitabı okudu · Beğendi · 10/10 puan

Ben bir potterhadim ve bu kitabı 2. okuyuşum zamanım olsa yine okurum ama maalesef okuldan vakit bulamıyorum mutlaka zaman bulursam ingilizce basımınıda okuyacağım.
En sevdiğim karekter Hermione.
Evet filimlen kitap hemen hemen aynı ama kitabın atmosferi daha farklı.

Şeyma Nur, bir alıntı ekledi.
Dün 11:07 · Kitabı okudu · Puan vermedi

" Bir adamın nasıl biri olduğunu anlamak istiyorsan, kendisiyle eşit olanlara değil, astlarına nasıl muamele ettiğine bak."

Harry Potter ve Ateş Kadehi, J. K. Rowling (Robert Galbraith)Harry Potter ve Ateş Kadehi, J. K. Rowling (Robert Galbraith)
melikeYsr, Harry Potter ve Felsefe Taşı'ı inceledi.
19 Eki 23:14 · Kitabı okumadı · Puan vermedi

Herkesin illa bir zamanlar ilgisini çekmiş,merak ettiği ve bir tane olsa dahi evinde bulunan bu Harry Potter kitabı hemen hemen her evde vardır.....bu 1. Kitap bu kitapta Harry annesinin ve babasının nasıl öldüğünü ve okulunu öğrenip çeşitli maceralara atılıyor....
Sizi de etkisi altına alacaktır....

Tahir T., bir alıntı ekledi.
18 Eki 21:50

"Ancak burada ona sadık kimse kalmadığında okuldan gitmiş olacak." dedi Harry,elinde olmadan gülümseyerek.

Harry Potter ve Melez Prens, J. K. Rowling (Robert Galbraith) (Sayfa 591)Harry Potter ve Melez Prens, J. K. Rowling (Robert Galbraith) (Sayfa 591)
Ayşenur, bir alıntı ekledi.
18 Eki 21:07

Harry elleri titreyerek zarfı çevirince mor balmumundan bir mühür gördü; bir arma, koca bir "H" harfinin çevresinde bir aslan, bir kartal, bir porsuk, bir de yılan.

Harry Potter ve Felsefe Taşı, J. K. Rowling (Robert Galbraith) (Sayfa 37)Harry Potter ve Felsefe Taşı, J. K. Rowling (Robert Galbraith) (Sayfa 37)
Melike Uzunoğlu, Boş Koltuk'u inceledi.
17 Eki 08:38 · Kitabı okudu · 9 günde · 2/10 puan

Beklentilerimin çok aşağısındaydı.Kendimi Elif Şafak okuyormuş gibi hissettim ve biraz da wattpad hikayelerine benziyordu.Çok fazla küfür ve cinsellik vardı.Bir teması bile yok gibiydi,okurken daima bitmesini istedim ama yarım bırakmak gibi bir adetim olduğu için bir kenara kaldıramadım da.Böyle bir yazar için üzülerek söylüyorum ki hiç beğenmedim.Hiç olmamış.

Emre Bayraktar, Harry Potter ve Melez Prens'i inceledi.
17 Eki 05:58 · Kitabı okudu · 10/10 puan

Melez Prens seride en hoşuma giden kitaptır. Sonlarına doğru üzüldüğüm oldu tabi ama sürükleyici bir kitaptır. J.K Rowling gerçekten harika bir yazar. Bayılıyorum kendisine.

Emre Bayraktar, Harry Potter ve Felsefe Taşı'ı inceledi.
17 Eki 05:55 · Kitabı okudu · Beğendi · 10/10 puan

Hem kitabı olsun hem de filmi olsun gerçekten hiç sıkılmadan okuduğum ve izlediğim bir kitaptır. Okuyalı uzun bi zaman oldu ama seri olarak on numaradır.

batırtürikter, Harry Potter ve Felsefe Taşı'ı inceledi.
16 Eki 16:35 · Kitabı okudu · Beğendi · 8/10 puan

Çocukluğumun en efsanevi ve ilginç kitabıydı Harry Potter.
Gerek filmleri,gerek kitaplarıyla,gerek diyaloglarıyla gerçekten başarılı ve güçlü bir seri :)