Kişisel kitap arşivinizi oluşturmak, okurları, kitapları, yazarları ve konuları takip etmek için 2milyon+ okurun arasına katılın.
Akış
Ara
Paylaş
Popüler
Keşfet
Alışveriş
Ne Okusam?
Kitaplar
Yazarlar
Okurlar
İncelemeler
Alıntılar
Bazen birini sevmenin getirdiği kalp kırıklığı buna değer,o kişiyi sevmek eninde sonunda o kişiye veda etmek anlamına gelse bile.
Gözyaşlarım asla dökülmedi ama hissizliğin istilası yayıldı ve geride en kötü duyguları bıraktı: öfke ve acı. Korku ve kaygı.
“Kimileri der ki, hayat sana limon verirse limonata yaparsın. Fakat hayat sana canına okumayı aklına koymuş, gözü dönmüş bir tanrı verirse savaşa hazırlanır, cennete gitmeyi umarsın.”
640 syf.
10/10
·
Beğendi
·
3 günde okudu
Herkese merhaba, evet bir kitap ne kadar insani yükseltebilir ki diye düşünebilirsiniz ama Poppy ne zaman güçlerini kullansa ben yükseldim şahsen. Cass her zamanki gibi kusursuzdu bir adam nasıl bu kadar muhteşem olabilir ki ya? Ona resmen aşığım her zaman Poppy'nin...
640 syf.
·
Puan vermedi
·
3 günde okudu
Herkese merhaba, kitaba yorum yapmayı unutmuşum. O yüzden yüzeysel bir yorum yapıcam serisinin ikinci kitabı olduğu için konuyu açıklamayacağım. Cass ve Poppy kesinlikle harikaydı. Okurken hiç sıkılmadım, özellikle bu ikisinin olduğu bölümleri gerçi onların yapışık gibi...
234589
5,9bin öğeden 1 ile 10 arasındakiler gösteriliyor.