Kaan Ata Önder

Kaan Ata Önder
@kaanataonder
Hoş geldin yolcu! Uzun kalacaksan cehaletini ve gafletini kapıda bırakmanı tavsiye ederim. Çünkü gazabıma uğrayabilirsin.
Sabitlenmiş gönderi
Betül'üm için
NOT: Okumayabilirsiniz. Merhaba, Betül'üm.
Betül
Betül
Dün gece hediyenin ilk kısmını almıştın. 77 gün boyunca fırsat buldukça bizim hakkımızda en içten düşüncelerimi ve duygularımı yazdığım; geleceğimizde geçmişimize bakıp yıllar önce ne kadar güç bir yolculuğun üstesinden geldiğimizi hatırlamak için birlikte ve bu sefer yan yana
Reklam
Kaan Ata Önder tekrar paylaştı.
Amerika Birleşik Devletleri'nde yasaklanan grup: The Kinks
Daha önce bahsettiğim gibi 1959 yılında müzik ölmüştü ve insanlar müziksiz kalmıştı; 1959-1962 yılları arasında rock adlı müzik türünün yerini rhythm and blues adlı müzik türü almıştı ama isimleri ''The'' ile başlayan pek çok erkek ve kız grubu ortaya çıkmasına ve müzik camiasını toparlamasına rağmen hiçbir zaman rock adlı
Kaan Ata Önder tekrar paylaştı.
Yenilenen(!) çağ dışı öğretim programları
evrim konusunun çıkarılma nedeni ise “müfredatın çok ağır ve yoğun olması” kendileri de öğretim programlarının ağır, yoğun, zor olduğunun farkında yani. :) madem sunduğunuz bu argümanın farkındasınız da neden diğer öğretim programları için de bu gerekçeyi kullanmadınız? ayrıca evrim teorisi karşıtı olarak eklediğiniz “yaradılış” hangi bilim kitabında yazıyor? ilahi kitapları refere ederek bilim kitaplarını tarik*t ve cema*tlere oluşturmanız aklı dışlamak, milli eğitimi vasıfsızlandırmaktır (dinciler yazar, meb kitap olarak basar). “evrim teorisi geçerli değil, teori olarak kaldı, kanıtlanmadı” vs gibi gerekçeler uydururak bilimbilmezliğinizi gösterdiniz. teoriler kanıtlanmak zorunda değillerdir. teoriler kanıtlanırsa kanuna dönüşür mutlak bilgi haline gelir şeklinde düşünmek hatalı ve yanlış düşünmektir. literatürde evrimi yanlışlamaya yönelik iki milyondan fazla yayın, makale mevcut. buna rağmen hâlâ yanlışlanamamışsa bu teori, doğruluğunu güçlendirir. evrim kendisine yapılan her itiraz karşısında daha çok güçleniyor aslında. bu sorun/konu üzerine çok yazılar yazıldı/yazılıyor ama bazıları bunu anlamak istemiyor. “ne yaptıklarını bilmiyorlar” değil! herkes her şeyi kasıtlı ve farkında olarak yapıyor.

Okur Takip Önerileri

Tümünü Gör
Kaan Ata Önder tekrar paylaştı.
Müfredatından Evrim’i çıkaran MEB’i anlıyorum. Kutup ayıları ve penguenlerin, Nuh’un Gemisi’ne binmek için kıtaları aşıp Orta Doğu’ya yürüdüğüne inanan okumuş(!) yetişkin insanlarımızın varlığı sürsün isteniyor. Kendilerini tebrik ediyorum!
14,6bin öğeden 1 ile 15 arasındakiler gösteriliyor.