Sus ağlama, harabenden kalk, doğrul! Kaldır solgun felâketli başını, Lâkin akla gelir miydi bu saltanat otağı Böyle viran olacak da iniltiler gelecek! Zincir sesi karayılan ışığıyla kulağı Bir zehirli kurşun gibi parçalayıp delecek!
Boş sözle kurum satmada, bir öyle halk ki! Hem birçoğu cennet koruyor, bir avanak ki! Tut, pencereyi kaldır, göreceksin bu adamlar, Semtinden uzak, öyle uzak, öyle uzak ki!
Sen konuş Ebu Ubeyde, sen konuş! Ayetleri sen oku, hadisleri sen dillendir! İsrail'e gözdağını sen ver! Kaldır işaret parmağı ve sen söyle söylenecekleri. Diğer herkes sussun. Hamas mücahidleri adına konuş. Bizim adımıza da konuş Ebu Ubeyde. Hiçbir işe yaramayan liderlere bırakma bizi. Bizim adımıza da konuş. Gözlerimize bak! Bitireceğiz de İsrail'e. Az kaldı de. Dua edin de. Toplanın de. Konuştuğunu yaşayan insan görmeyeli çok uzun zaman oldu. Basayev'den sonra Dudayev'den sonra çok az adam geldi söylediğinden fazlasını yapan. Sen de Hamaslı mücahidlerde o azlardansınız. Siz konuşun! Suskun ümmet adına siz konuşun. Allah ayaklarınızı sabit kılsın. Kalplerinize genişlik versin. Attığınızı vurdursun. Düşmanlarınızın kalbine korku salsın. Siz de susmayın konuşun.
Senin yitik yılların ömrümün mehtabıdır Bir uzan da, üstüme çöken dağları kaldır Bebeğini yeniden beşiğine koy Anam Dört yanımdan devlerle sarılmışım vay anam
En olmazda gördüm seni Bir ani gün gel bul beni Yıkık içimde duvarlar Tut elimden kaldır beni youtu.be/ztrOeqtNmuE?si=...
karanlık odanın soğuk duvarına yaslanmiş ruhunu ayağa kaldır dostum ! kaldır başını, içeri sızan güneşe selam et... senin dostun Allah!
"Öyle kolaysa gel başımdan kaldır at sevdanı"...
250 öğeden 1 ile 10 arasındakiler gösteriliyor.