Giriş Yap
*Adıyamandayız. Kimin ne ihtiyacı varsa ulaşsın. Ekmek, su, çocuk maması ve bezi, battaniye hepsi mevcut.* 0544 441 20 34 Teyitlidir.
21
Hatay bölgesindeki iletmemi istediğiniz durumları lütfen belirtin. Buradan Türk Silahlı Kuvvetlerine ve AFAD ekipleriyle koordineli çalışan silah arkadaşlarıma iletiyorum. Biliyorum hepimizin canı çok acıyor. Lütfen iletilerinizi
sena pelin
sena pelin
iletin bende gereken yerlere iletiyorum. Mesaj kısmına ve etiketlere bakamıyorum. İnanın nasıl yeteceğimi , ne yapacağımı bilmiyorum. Allah hepimize sabır versin.
54
!! DUYURU !!
HATİCE ERKEN
HATİCE ERKEN
ablamızın durumu bu arkadaşlar. Merak edip soranlara duyurulur. Kendisi de çocukları da sağ salim kurtulacak inşallah. Umudumuzu kaybetmeyelim.
Mert
Mert
@mert_erenn
· 09 Şubat 12:08
Hatice Erken
HATİCE ERKEN
HATİCE ERKEN
enkazda Afad çalışması devam ediyor. Vinç de varmış çalışıyormuş. Daha yeni görüşüldü. Abisi babası annesi enkaz başında bekliyor. Daha Hatice ve çocuklarından ses yok.
7
HATİCE ERKEN
HATİCE ERKEN
ve çocukları enkazda çalısmalar devam ediyormuş. Herkes dört gözle bekliyor duanızı eksik etmeyin. Ses gelmiyormuş. Üzülmek istemiyoruz. Kitapsever arkadaşımızı bekliyoruz..😢
9
Sizler iyi ki varsınız. Var olmaya devam et, Türkiye!❤
Yağmur Damla B
Yağmur Damla B
@Yagmur2535
· 09 Şubat 12:16
` 🇦🇿🇹🇷❤ iyi ki varsınız. Can Azerbaycan ❤ `
1
134100
1.000 öğeden 11 ile 20 arasındakiler gösteriliyor.