Kişisel kitap arşivinizi oluşturmak, okurları, kitapları, yazarları ve konuları takip etmek için 2milyon+ okurun arasına katılın.
Akış
Ara
Paylaş
Popüler
Keşfet
Alışveriş
Ne Okusam?
Kitaplar
Yazarlar
Okurlar
İncelemeler
Alıntılar
Bütünü görmeden sesleri birbirinden ayırt edemiyorum. Kırık camlar her tarafımı kanatıyor. Pürüzsüz bir zeminde yürümek nasıl olurdu acaba? Tüm kırılan camlar toplanırsa sesim arşive kalkar mı? Belki de kalkmaz.
Kırık bir kıza umut verirseniz ona her istediğinizi yaptıra bilirsiniz. Sonunda paramparça olacağını bile bile koşa koşa peşinizden gelecektir. Ayaklarının altına kırık camlar döşeseniz de, kanata kanata ayaklarını, ilk günkü heyecanıyla gelecektir hem de...
Çünkü hüzün dediğim zaman aslında demek istediğim şey şu: içimde çiviler, kayalar, kırık camlar ve artık konuşamadığım sözcüklerle dolu olan kara bir delik.
“Senin istediğin nedir Bile bile Avcunda sıkıca sakladığın Renkli kırık camlar İki elin kızıl kanda Aç avuçlarını sesini yükselt Gel dirilt değiştir”
İçimde küçük bir oda Kırık camlar, ne ses ne seda Kelimeler göçebe bir kuşun kanadında Sessizliği dinle, gürültüler arasında / Y.
23463
630 öğeden 1 ile 10 arasındakiler gösteriliyor.