1 Kadın 2 Salak

5,4/10  (17 Oy) · 
44 okunma  · 
7 beğeni  · 
587 gösterim
“Aşkı hesaba katmamışlardı…”


Güzel ve akıllı 1 Kadın’ın ve tehlikeli 2 Salak’ın başrollerinde olduğu romantik bir gerilim.
Aynı anda, aynı kadına aşık olan iki arkadaşın, aşkla, rekabetle, ihanetle, gururla imtihanı. Kaliteli mizah anlayışıyla süslenmiş mükemmel bir kurgu.

Okurun yine elinden bırakamayacağı bir Dizüstü Edebiyat romanında bu kez bir ilki denedik. Kitap okuma deneyimine yepyeni boyutlar katan bir uygulamayı hayata geçirdik:

Türkiye’nin ilk mobil etkileşimli kitabı

Okur, Fatih ve Livio’nun macerasına tat katan ayrıntılara müzik, fotoğraf, video ve konum bilgisi olarak ulaşabilecek. Bigumigu (bigumigu.com) desteği ile gerçekleştirdiğimiz bu uygulamayı bundan sonra devam ettirmek ve geliştirmek hayalimiz. Kısaca özetlemek gerekirse, kitabın sayfaları arasına yerleştirdiğimiz barkodları, cep telefonlarınızın kamerasıyla okutarak, internet üzerinden sürpriz içeriklere ulaşabileceksiniz. Ayrıntılı açıklama kitabın içerisinde.
 • Baskı Tarihi:
  Eylül 2012
 • Sayfa Sayısı:
  239
 • ISBN:
  97860540545890
 • Yayınevi:
  Okuyan Us Yayınları
 • Kitabın Türü:
İLKNUR İLÇİN İLKER 
08 Ağu 15:03 · Kitabı okudu · 7/10 puan

Okuyan Us Yayınları 'nın diz üstü edebiyatı serisini sevenler kadar sevmeyenler de var .Ama ben sevenlerdenim :) Anında bi kaç saat içinde bitebilen sanki arkadaşınla otururken almışsınız elinize kahveleri dedikodu yapıyorsunuz :) öyle yani :) Kitaba gelecek olursak . 1.si kitabın arkasını okuyup da merak etmeyen yoktur diye düşünüyorum.2. si Türkye'nin ilk mobil etkileşimli kitabi :) öyle diyorlar :) bölümlerin sonunda karekodlar var.Telefonunuza yüklediğiniz programla okutuyorsunuz ve hoooopppp o sayfadasınız.Örneğin bir youtube sayfası, bir resim, bir cafenin barın yeri... Neyse..kitabımızda birbirinin ciğerini bilen can ciğer kuzu sarması 2 genç var ve 1 kadına aşık oluyorlar. Bu 2 salak yarışa giriyorlar kadın için..Siz de bunların komik hallerine tanıklık ediyorsunuz işte :) hem kadın olarak söylüyorum..Erkek beyni nasıl çalışıyor görmüş oldum :) sevgiler

Eh işte denilebilecek, kolay biten bir kitap. Günümüz kitaplarının gerçekten bizim gibi ruhu Orta Asya'da kalmış insanlara hitap etmediğini bir kez daha anlamış olduk.

İki ayrı kişi anlattığı için bazen ''ne diyor ya bu'' tepkisi verebilirsiniz.

Ebru Bulut 
25 Şub 12:34 · Kitabı okudu · Beğendi · Puan vermedi

Kitabın arka kapağını okuduktan sonra merak etmeyecek kimse yoktur diye düşünüyorum. Beni kahkahalara boğmuştu, hemen okudum amma velakin beklentimi karşılamadı. Çok iyi bir kitap diyemeyeceğim. İki arkadaşın bir kızı elde etme çabalarına ve aptallıklarına gülümsüyorsunuz, olay bu.

Kitaptan 1 Alıntı

Nazlı 
30 Ağu 2016 · Kitabı okudu · 2/10 puan

Belki o koşullarda ben de aynısını yapardım.Mağdur olanın,mağdur olmak dışında bir kabahati olmuyor bazen..yapılan hatayı daha çok,daha az hak eden ayrımını yapmanın bir anlamı olmuyor.Yanlış yerde, yanlış zamanda ,yanlış kişi ile karşılaşmak oluyor tek suçu.

1 Kadın 2 Salak, Fatih Aker (Sayfa 194)1 Kadın 2 Salak, Fatih Aker (Sayfa 194)