13 Küçük Mavi Zarf Little Blue Envelope Serisi 1

6,4/10  (5 Oy) · 
23 okunma  · 
1 beğeni  · 
719 gösterim
Kavak yelleri dizisinden çok eğlenceli ve heyecanlı bir kitap daha... Maureen Johnson'dan "13 Küçük Mavi Zarf"...
Kendi halinde sakin bir genç kız olan Ginny, çok sevdiği teyzesinin ölüm haberini alınca sarsılır. Derken birgün esrarengiz bir şekilde; içinde "13 küçük Mavi Zarf" olan bir paket alır. Gönderen Peg Teyze'dir. Ve macera burada başlar... İçi kurallarla dolu "13 Küçük Mavi Zarf"..." Bakalım Ginny bu katı kurallara uyabilecek midir?
(Tanıtım Yazısından)
 • Baskı Tarihi:
  Nisan 2008
 • Sayfa Sayısı:
  272
 • ISBN:
  9789944820615
 • Orijinal Adı:
  13 Little Blue Envelopes
 • Çeviri:
  Füsun Betir
 • Yayınevi:
  Epsilon Yayınları
 • Kitabın Türü:
ENFAL Ünsal 
19 Haz 2017 · Kitabı okudu · Beğendi · 10/10 puan

Genç bir kızın teyzesi sayesinde yaşadığı maceraları anlatan inanılmaz müthiş bir kitap. Kesinlikle herkese tavsiye ediyorum. Kitabı okurken sanki olayları siz yaşıyormuş gibi olacaksınız.

büşra koç 
18 Ağu 2015 · Kitabı okudu · 5/10 puan

Açıkçası geçen sen türkçe ödevim için almıştım bu kitabı okuduğumuz bir kitabı anlatacaktık kitabı 5 günde bitirdim fakat çok çok iyi diyebileceğim bir kitap değil çok kötü de değil orta düzey bir kitap bazı bölümlerini gerçekten beğendim fakat kurgu bana biraz saçma geldi yani gizemi bir teyze var ortada aslında amacı yeğeninin birazcık sosyalleşmesini sağlamak ki bu düşüncesini yerine getiriyor Ginnny zorluklar çekiyor ama her zaman yanında olabilecek bir erkek arkadaş ediniyor bu erkek arkadaşıyla olan bölümleri beğendim çünkü masum saf bir aşk anlatılıyor bu bölümlerde Ginny farklı ülkeleri görüyor buraya kadar herşey normal ama kitabın sonunu beğenmedim Ginny 13. en önemli zarfı kaybediyor ve kitap bence havada kalarak bitiyor.