26 Saatte On Parmak Öğreniyorum Tüm Bilgisayar Kullanıcıları İçin

0,0/10  (0 Oy) · 
0 okunma  · 
0 beğeni  · 
148 gösterim
Bu kitap verilen açıklamalar doğrultusunda çalışmanız kaydı ile en geç 26 saatte on parmak öğrenmenizi garanti eder.

Bilgisayara veri girişimini sağlayan en önemli öğe klavyedir ve kişisel bilgisayarların vazgeçilmez öğelerinden biridir. Peki biz, klavyenin gerçek gücünden istifade edebiliyor muyuz? Onu doğru ve etkili bir şekilde kullanabiliyor muyuz?

"Metodu olan topal, metotsuz koşandan daha çabuk ilerler," diyor Francis Bacon. Bu çalışmayla, klavyenin en etkili ve doğru biçimde kullanılmasını sağlayacak olan Onparmak yazı yazma metodunu kazanacaksınız. Belli bir metoda dayanan on parmak yazı yazma yöntemi, üstün bir yetenek veya kabiliyet gerektirmez. Eğer isteğiniz, on parmağınız ve öğrenmek için ayırabileceğiniz 26 saatiniz varsa, bu kitap sayesinde on parmak yazı yazıyor, olacaksınız.
 • Baskı Tarihi:
  2013
 • Sayfa Sayısı:
  400
 • ISBN:
  9786054336951
 • Yayınevi:
  Nüve Kültür Merkezi
 • Kitabın Türü:

Kitaptan 15 Alıntı

Goethe
Bir kimsede azim varsa, bilgisi ödüldür;
Bilgiye yaşam veren, azimdir.

26 Saatte On Parmak Öğreniyorum, Ali Ünlü (Sayfa 37 - Nüve Kültür Merkezi Yayınları)26 Saatte On Parmak Öğreniyorum, Ali Ünlü (Sayfa 37 - Nüve Kültür Merkezi Yayınları)

Bernard Shaw
Eğer yürüdüğünüz yolda hiçbir engel yoksa, o yol sizi hiçbir yere götüremez.

26 Saatte On Parmak Öğreniyorum, Ali Ünlü (Sayfa 73 - Nüve Kültür Merkezi Yayınları)26 Saatte On Parmak Öğreniyorum, Ali Ünlü (Sayfa 73 - Nüve Kültür Merkezi Yayınları)

Aristoteles
İyi bir başlangıç, işin yarısının yapılmış olması demektir.

26 Saatte On Parmak Öğreniyorum, Ali Ünlü (Sayfa 27 - Nüve Kültür Merkezi Yayınları)26 Saatte On Parmak Öğreniyorum, Ali Ünlü (Sayfa 27 - Nüve Kültür Merkezi Yayınları)

Balzac
Bilginin efendisi olmak için, çalışmanın uşağı olmak şarttır.

26 Saatte On Parmak Öğreniyorum, Ali Ünlü (Sayfa 43 - Nüve Kültür Merkezi Yayınları)26 Saatte On Parmak Öğreniyorum, Ali Ünlü (Sayfa 43 - Nüve Kültür Merkezi Yayınları)

John D. Rockfeller
Başarının sırrı; alelâde şeyleri hiç de alelâde saymayacak şekilde iyi yapmaktır.

26 Saatte On Parmak Öğreniyorum, Ali Ünlü (Sayfa 55 - Nüve Kültür Merkezi Yayınları)26 Saatte On Parmak Öğreniyorum, Ali Ünlü (Sayfa 55 - Nüve Kültür Merkezi Yayınları)

Goethe
Eğitim, insanın güç sandığı ya da gerçekten kolay alt edilebilen engellileri nasıl aşacağını öğretme sanatından başka birşey değildir.

26 Saatte On Parmak Öğreniyorum, Ali Ünlü (Sayfa 67 - Nüve Kültür Merkezi Yayınları)26 Saatte On Parmak Öğreniyorum, Ali Ünlü (Sayfa 67 - Nüve Kültür Merkezi Yayınları)
2 /