40 Kırık Topuk

0,0/10  (0 Oy) · 
1 okunma  · 
0 beğeni  · 
510 gösterim
Bu kitapta 40 kadının hikâyesini okuyacaksınız. Kimi fiziksel, kimi psikolojik şiddet gören, aldatılan veya aldatan, ne istediğini bilip emin adımlarla yürüyen ya da hayatın getirdikleri içinde kendisini kaybetmiş 40 kadın... Kimi haklı ama güçsüz, kimi güçlü ama haksız... Farklı yaşlardan, farklı hayatlardan, ilişkilerini sorgulayan 40 kadının hikâyesi.

Her hikâyenin ardından okuyacağınız uzman görüşlerinde, kendinizden izler bulacak, yol haritanızı çizmek için gereken farkındalıkları oluşturacaksınız. Çaresiz hissettiğiniz anlarda, aslında çaresiz olmadığınızı çözümün sizde olduğunu fark edecek, aslında yaşadıklarınızın değil, hissettiklerinizin size özel olduğunu duyumsayacaksınız.

Okuduğunuz her hikâye, size sizden bir haber iletecek. Kendinizi ve hangi yöne ilerlemeniz gerektiğini keşfedeceksiniz. Hikâyelerde farklı hayatlar yaşayan, sizden farklı zannettiğiniz kadınların, aynı dönemeçlerde tıkandığını görmek sizi şaşırtacak. Uzman görüşlerinin aslında hikâyeye değil, direkt size hitap ettiğini duymak, sizi sarsacak.

Hangi hikâye sizi anlatıyor? Hangi kadın sizsiniz? Keyifli bir yolculuğa hazırlanın.