Giriş Yap

A Deal with the Elf King

Married to Magic Novels

Hakkında

338 sayfa ·
Tahmini okuma süresi: 9 sa. 35 dk.
Adı:
A Deal with the Elf King
Alt başlık:
Married to Magic Novels
Basım:
English · Silver Wing Press · 6 Kasım 2020 · Karton kapak · 9781949694284
Diğer baskılar:
Elf Kralı ile Anlaşma
Description Perfect for fans of A Court of Thorns and Roses and Uprooted, this stand-alone, fantasy romance about a human girl and her marriage to the Elf King is impossible to put down! The elves come for two things: war and wives. In both cases, they come for...

Okurlar

Kadın% 100.0
Erkek% 0.0
0-12 Yaş
13-17 Yaş
18-24 Yaş
25-34 Yaş
35-44 Yaş
45-54 Yaş
55-64 Yaş
65+ Yaş

Puan ve İncelemeler

Tümünü Gör
50 öğeden 1 ile 10 arasındakiler gösteriliyor.