Abartılı Yalanlar Aceleci Duvaklar Playboys Serisi 2

7,8/10  (9 Oy) · 
35 okunma  · 
6 beğeni  · 
941 gösterim
Aceleyle evlen...
Muhasebeci Heather Montgomery planlarıyla yaşayan bi­ridir. Dolayısıyla, seksi ve baştan çıkarıcı Tony McCaffrey ile Vegas'ta tanışacağı, bayan şansı oynayacağı ve kumarda kazanılan paraları şampanya dolu bir geceyle kutlayacağı, en çılgınca hayallerinde bile aklına gelmemiştir. Ertesi sabah evli uyanacağı ise, kesinlikle ihtimal vermediği bir şey dir! Bu cici, düzenli ve güzel kız, nasıl olur da buzdolabı boş ve dairesi felaket bölgesine benzeyen ama aynı zamanda kendisini şehvetten çılgına çevirerek düzgün düşünmesini engelleyen biriyle evlenebilir?

Şehvette ağırdan al !
Çabucak evlenen ve boşanmak için yanıp tutuşan Tony, çapkın yaşamına dönmek için sabırsızlanmaktadır. Ama Heather'ın ailesi, ciddiyeti ile bilinen kızlarının nihayet aşık olduğunu öğrenerek heyecanlandığında, Tony Heather'a bir plan önerir: Heather, onun diş fırçasını sterilize etse ve yatakla ilgili her şeyi yasaklasa bile, iyi şansın bedelini ödemek için bir ay daha evli kalmaya razı olur. Ama Heather onun tahmin ettiğinden ve beklediğinden çok daha fazlasıdır; Tony'nin neredeyse ıskalayacağı bir evliliği kutsamaya dönüştürecek, keskin zekalı, tutkulu ve duyarlı bir kadındır!
 • Baskı Tarihi:
  Mayıs 2009
 • Sayfa Sayısı:
  332
 • ISBN:
  9786055913199
 • Orijinal Adı:
  Tall Tales and Wedding Veils
 • Çeviri:
  Selim Yeniçeri
 • Yayınevi:
  Nemesis Kitap
 • Kitabın Türü:
Duygu 
17 Nis 2016 · Kitabı okudu

Las vegas da sarhos iken evlenen ciftimizi anlatıyor. Evlerine döndükleri zaman herkesin onları evli bildiğini görüp bu evliliği 1ay kadar sürdürme kararı alıyorlar. Sonunda ise anlaşmalı boşanma. Ama işler hic de plandıkları gibi gitmeyecek. Okurken eğlendiğimi hatırlıyorum.

Eğlenmek, kumar oynamak ve sarhoş olmak için gittiği yerde, sabah gözlerini açtığında kendini evli bulan bir karakterimiz ve bu durumdan kurtulma çabalarını konu alan bir kitap. Eğlenceli ama benim tarzım olmadığı için çok sevdiğimi söylememem. Abartılı yalanlar kısmına gelince, bence yazarın bizlerden haberi yok. Yoksa kitapta anlatılan yalanları abartılı bulmazdı diye düşünüyorum. Zira bizim çevremizde bu konuda master yapmış birçok insan yer alıyor. Yazar keşke kitabı yazmadan önce bizlerle biraz vakit geçirebilseymiş. Eminim o zaman çok daha güzel ve abartılı yalanlarla bezenmiş bir kitap olurmuş. Neyse kitap genel olarak güzel kurgulanmış ve anlatım tarzı gerçekten güzel bir kitap.

Abartılı Yalanlar Aceleci Duvaklar benzeri kitaplar

İlk romantik-komedi deneyimim bu kitap. O yüzden çok sevmiş, çok eğlenmiştim okurken.

Zaten Jane Graves'in mizah yönü çok baskın. Kitaplar benzer ''Vegas'ta olan Vegas'ta kalır'' ya da ''Burada Olan Burada Kalır'' diye çevrilmiş olabilir, bu filmi izleyebilirsiniz. Başrol oyuncuları kitap karakterlerine çok benziyor. :)

Kitaptan 1 Alıntı