Acılar İçinde Başarıyı Yakalayanlar

8,3/10  (3 Oy) · 
11 okunma  · 
5 beğeni  · 
564 gösterim
Onlar dünyanın bilim, tarih, edebiyat, kültür ve sanat tarihine yön verenleri. Hepsi sıfırdan başladıkları yaşamlarını 'insanlığın onur tablosunda' yani zirvede noktaladılar. İsimleri, geçmiş kadar geleceğin de sayfalarında yer alacak.
Bu kitabı mutlaka okuyun, dünyanız değişecek!
Çünkü bu kitaptakiler, acılar içinde yaşayanların ibret dolu başarı hikayeleri!
Onlar nasıl yaşadılar, nasıl başardılar!
Ve siz nasıl başarabilirsiniz...

Alfred Nobel, Abraham Lincoln, Goethe, Stephen Hawking, Hamsun, Walt Disney, Florence Nightingale, Charles Dickens, Henry Ford, Charlie Chaplin, İsaac Newton, Shakespeare, Jack London, Anton Çehov, Jonathan Swift, Thomas Edison, Dostoyevski, Mahatma Gandhi, Leon Tolstoy, Budha, Beethoven, Lois Pateur, Sokrates, Writgh Kardeşler, Konfüçyüs, Louis Renoult, Ferdinand Porsche, Gerard Philips, Adi Dass, Carl Siemens, Robert Bosch, Johann Jacobs, Bill Gates, Max Grundig, Enzo Ferrari, Rudolf Dizel, Luciano enetton, Conrad Hilton, Horace Gallup, Fritz Henkel, Soiçiro Honda, Kiçiro Toyota, Madam Curie
(Arka Kapak)
(Tanıtım Yazısı'ndan)
 • Baskı Tarihi:
  2010
 • Sayfa Sayısı:
  320
 • ISBN:
  9789756174128
 • Yayınevi:
  Akis Kitap
 • Kitabın Türü:
İpek Yapıcı 
18 Ağu 2015 · Kitabı okudu · Beğendi · 9/10 puan

Bence bu kitap herhangi bir işte umutsuzluğa düşenin okuması gereken bir kitap. Yüzlerce çalışmanın sonunda bile başaramadıklarını anladıklarında vazgeçmemişler çalışmalarından. Eğer onlar o zorlu hayat koşullarında bile başardılarsa asla yapılamayacak bir şey yoktur kanaatimce.