Acıtan Güzellik Beauty (Acıtan Güzellik) Serisi 1

6,8/10  (22 Oy) · 
51 okunma  · 
7 beğeni  · 
968 gösterim
Üç ay sürmesi konusunda anlaşmıslardı... Ama aşkları sınır tanımayacaktı.

Jack McLachlan nam-ı diğer Mağara Adamı, Avusturalya'nın en gözde bekârlarından milyoner bir şarap üreticisiydi. Başarısı, ünü ve zenginliği, romantik ilişkilerini karmaşık ve sorunlu bir hale getiriyordu, bu yüzden basitliği seçiyordu: isimsiz, kısa ilişkiler.
Bu onun oyunu ve kurallarıydı. Ta ki Laurelyn Prescott hayatına girene kadar.

Ateşli oyunun kuralları değismek zorunda kaldı, çünkü genç kadın öncekilere hiç benzemiyordu. Amerikalı nefes kesici müzisyenle iliskisi basladığı andan itibaren Jack'in ayakları yerden kesildi. Hiçbir sey planladığı gibi gitmemeye basladı ve Jack kuralları birer birer kendi elleriyle yıkmak zorunda kaldı.

Ve Laurelyn, mümkün olmayanı, mümkün kıldı.
(Tanıtım Bülteninden)
 • Baskı Tarihi:
  Ocak 2014
 • Sayfa Sayısı:
  356
 • ISBN:
  9786050918557
 • Orijinal Adı:
  Beauty From Pain
 • Çeviri:
  Belgin Selen Haktanır
 • Yayınevi:
  Dex Yayınevi
 • Kitabın Türü:
Gül yalçın 
31 Mar 2015 · Kitabı okudu · Puan vermedi

ikincisini beklediğim ama bi türlü çıkmayan kitapların başında yer alan kitaptır..hoştur,sarar sarmalar,alır götürür..aşk hikayesi olması hikayenin bayacağı anlamına gelse de insanların birbirlerinde bulduğu güzellikler bakımından yüreğinize ince ince dokunur..

İnci Hamburacı 
11 Oca 2016 · Kitabı okudu · 4 günde · Beğendi · 8/10 puan

GEORGIA CATES ~ ACITAN GÜZELLİK
İki gün bile dolmadan bitirdiğim yaz günlerimi güzelleştiren aşk dolu kitabım.. (: Birbirlerinin kişiliklerine ve hatta gerçek adlarına dair hiçbir şey bilmeyen ve sadece mutlu olmak, unutmak isteyen bir genç kadın ve bir genç adam.. Adamın sınırları belliydi. Birliktw geçirmek istediği üç ayı vardı ve bu sürede kimliklerine dair hiçbir şey öğrenmeyeceklerdi, aşık olmayacak ve hatta bağlanmayacaklardı.. Üç ay sonra herkes kendi yoluna gidecekti. Ve bir daha asla birbirlerini görmeyeceklerdi.. Peki her şey bu kadar kolay mıydı ? Tabi ki hayır.. Tutku en beklenmedik anda kapınızı çalabilir ! ~ Kitap 18 yaşından büyük okuyucularımız için uygundur.. ~ (: