Ada Yanıyor Nil Serisi 3

7,7/10  (41 Oy) · 
80 okunma  · 
40 beğeni  · 
913 gösterim
"Koşun, diye düşündü Ada. Ateşinizi yakın. Direnin! Ada, insanların yanışını izlemekten zevk duyacaktı. Yanmak en beter acıları getiriyordu. Ada hatırlayınca içi bir tuhaf oldu, ardından o hatırasındaki acıyla kükredi, nefretle köpürdü, gözünü kan bürüdü ve asla dinmeyecek bir intikam hırsıyla tutuştu. Ama bu gece başlangıç olacaktı."

"Gerilim dolu, güçlü bir çıkış romanı. Ada'nın sinematografik anlatımı ve tehlikelerle dolu doğası, Lost dizisi hayranlarına yepyeni bir bölüm gibi gelecek."
-Publishers Weekly-

"Nil Adası'na geri dönmek için sabırsızlanan okurlar için sürükleyici, gerilim dolu bir hikâye."
-Kirkus Review-

Kaybetmek seçenek değildi fakat kazanmak Skye'ın her şeyine mal olabilirdi... Skye'ın ve Rives'ın adayı yok etmek için göstermiş olduğu çabaya rağmen Nil Adası hâlâ varlığını sürdürüyordu. Ve Skye'ın peşini bırakmaya niyeti yok gibiydi. Gün geçtikçe kötüleşen, inkâr edemediği bir karanlıkla mücadele eden Skye giderek dağılmanın eşiğine doğru sürükleniyordu. Adanın gücü giderek artıyor ve Skye da karşı koymak için savaşıyordu. Kısa süre içinde Skye, Nil Adası'ndan gerçekten kurtulabilmek için adanın acımasız döngüsünü kırması gerektiğini keşfetti; ve bunu yalnız başına yapmazdı.

Ada tüm gücünü serbest bıraktığında Skye hayal bir edemeyeceği kadar acımasız, imkânsız bir seçim yapmak zorunda kalacaktı. Ada saati ilerledikçe sadece acı dolu tek bir gerçek ortaya çıkmıştı: Yalnızca bir taraf kazanabilirdi.

Kimler Nil Adası'na geri dönecek ve kimler hayatta kalmayı başaracaktı?
(Tanıtım Bülteninden)
 • Baskı Tarihi:
  Eylül 2016
 • Sayfa Sayısı:
  448
 • ISBN:
  9786059585033
 • Orijinal Adı:
  Nil On Fire
 • Çeviri:
  Bige Turan Zourbakis
 • Yayınevi:
  Yabancı Yayınları
 • Kitabın Türü:
Pınar Yiğitcan 
22 Ara 2017 · Kitabı okudu · 3 günde · 8/10 puan

Bu bölümde ada dile geldi ve konuşuyor.Tam bir survivor ,dominic adında bir genç daha eklendi Acun adında birisi de eklenseydi hiç şaşırmazdım :) bu kitap ilk 2 kitabına göre çok daha güzeldi, beğendim bu kitabı sayfaları hızla çevirdim merak uyandırdı epey.Yazar 4. Kitap olarak "Ada küllerinden doğuyor" diye çıkarabilir o potansiyel var :)