Adsız İnsanlık

0,0/10  (0 Oy) · 
0 okunma  · 
0 beğeni  · 
13 gösterim
5000 yılında, iki yüz gezegene yayılmış iki trilyondan fazla insandan oluşan Birlik, demokrasi-ötesi yönetim sistemi Üstün Temsil ile yönetiliyor.Herkesten uzakta, insanlığın adını ve kurtuluşunu arayan bir grup idealist ise kendi Proje’lerini uygulamaya koyuyor.
Gidilmeyen bir yere gitmek için… Tertemiz bir başlangıç için…Adsız İnsanlık’ın herkesten gizli Proje’si başarıya ulaşacak mı?Adsız İnsanlık’ın içine sokulan Birlik ajanı Juna adlı kadın, geçirdiği değişimden sonra artık kendi kimliğinden bile emin değil. Doğrular nerede bitiyor, yalanlar nerede başlıyor?Bütün bunların ortasında, gerçek birer insan yanılsaması yaratacak kadar yetenekli, fakat başkaları tarafından fark edilmeyecek kadar dikkatli program parçacıkları olan İd’ler insanların arasında, insandan farksız olarak yaşıyorlar. İd’lerin gerçek amacı ne? Ne kadar ileri gidecekler?İd’leri ortaya çıkarmaya çalışan bir avuç insan ile İd’ler arasında bir sürek avı başlıyor.
Birlik ile Adsız İnsanlık arasında tansiyon yükselirken, herkes tarafını seçmek zorunda.Bir komplo ne kadar büyük olabilir? İnsan doğruları için neleri feda edebilir?
 • Baskı Tarihi:
  Haziran 2009
 • Sayfa Sayısı:
  448
 • ISBN:
  9786054177523
 • Yayınevi:
  Cinius Yayınları
 • Kitabın Türü: