1000Kitap Logosu
After: När vi möttes
After: När vi möttes
After: När vi möttes

After: När vi möttes

After #1

OKUYACAKLARIMA EKLE
6.1
441 Kişi
1.187
Okunma
277
Beğeni
30,8bin
Gösterim
635 sayfa · 
 Tahmini okuma süresi: 17 sa. 60 dk.
Adı
After: När vi möttes (After #1)
Basım
İsveççe · Sweden · Norstedts · Mart 2015 · Karton kapak · 9789113065014
Orijinal adı
After (After #1)
Diğer baskılar
Tessa är en bra tjej med en snygg, pålitlig pojkvän hemma. Hon har mål och ambitioner samt en överbeskyddande mamma som är väldigt mån om hennes bästa. Då möter hon Hardin. Han har rufsigt hår och tatueringar, är piercad och pratar med en kaxig brittisk dialekt. Hardin är väldigt annorlunda mot vad hon är van vid. Och han är otroligt snygg. Anna Todd är nästa stora stjärna efter E L James (Femtio nyanser). Hon började publicera historien om Tessa och Hardin på sajten Wattpad och fick miljontals läsare. När vi möttes är första boken i en serie.
4 mağazanın 7 ürününün ortalama fiyatı: ₺41,28
6.1
10 üzerinden
441 Puan · 79 İnceleme
Ceren Çetinkaya
After 1: Karşılaşma'yı inceledi.
576 syf.
·
1/10 puan
Bir incelemeye başlarken özellikle kötü şeyler söylememeye dikkat ediyorum. Bu kitabı o kadar çok gördüm ki zaten merak ediyordum. Yakın zamanda fragmanını görünce daha fazla merak ettim ve hızlıca okudum. Hem zaman kaybı olarak görüyorum hem de bana bir şey kazandırdığına inanıyorum. Kazandırdığı şey şu; bir daha bu tarz bir kitap okumayacağım, okumak istemiyorum. Yerden yere vurmamak için kendimi zor tutuyorum. Özet geçeceğim. Öncelikle yaş kitlesi 15-20 bence. Yazarımız gelen eleştirileri twilight ile karşılaştırma yaparak savunmuş ancak kesinlikle ikisi çok farklı kulvarlarda. Gençliğimde ben de twilight okudum, bu tarz romanlara ilgim vardı ancak bu kitap yozlaşmanın göstergesi. Romantik kitaplardan hoşlanırım ve kitaplar içindeki erotizmden şikayetçi değilim. Ama bu erotizm değildi. Konuyu özet geçeceğim bundan sonrası SPOLİER içerebilir. 18 yaşında dersleri çok iyi aklı başında bir kız üniversiteye gidiyor, serseri bir çocuğa aşık olduğunu zannediyor. Kitap yaklaşık 600 sayfa. 300ünde kavga edip 300ünde seks vb. yapıyorlar. 18yaşında aynı evde yaşamaya başlıyorlar. Kız masum bakire, erkek çapkın hovarda. Bir an dedim ki bu yazar Türk mü acaba? Sonunda erkek kızı kandırıyor. Klişenin nirvanası. Klişe olmasına rağmen aralarında aşkı hissedebilseydim belki bu kadar kötü yazmazdım. Yukarıda da söylediğim gibi yaş kitlesi belli ancak onlara da okumalarına tavsiye etmiyorum.
After 1: Karşılaşma
6.1/10
· 1.187 okunma
OKUYACAKLARIMA EKLE
10
Özge Uzun
After 1: Karşılaşma'yı inceledi.
576 syf.
·
3 günde
·
6/10 puan
Zamanında Wattpadde uzun zaman geçirmiş bir insan olarak tekrar döneceğimi, bir Wattpad kitabı okuyacağımı sanmıyordum. Ama okudum. Çünkü bir Wattpad kitabı okuduğumun farkında değildim. Yine de beklediğimden iyi olduğunu da söylemem gerekir. Beklediğimden iyiydi de beni benden aldı tabi. Okuduğum en dengesiz karakterlerdi sanırım, ki daha önce pek çok dengesiz karakter okumuşluğum vardır. Hardin saplantılı, tutarsız, hatta muhtemelen de klinik olarak hasta bir karakter. Bu tavırları ile kızı da gittikçe kendisine benzetti. Kitap aslında bir kaç popüler kitabın karışımı gibiydi. Yer yer bir romana yer yer başka bir romana fazlasıyla benziyordu. Tessa'nın sürekli ağlayıp durması da bende kafamı duvara vurma isteği oluşturuyordu. Kitabın sonunu da ortalarında tahmin etmiştim. Gerçi ne kadar tahmin etsem de yazar öyle bir sahneyle bitirmiş ki o kadar şikayet ederek okuduğum kitabın devamını merak ederken buldum kendimi. Muhtemelen de çıkar çıkmaz okuyacağım. İnsan okurken kendime bunu neden yapıyorum diye soruyor ama merak etmeden de duramıyor. Aslında bu tarz kitapları sevenlerin çok beğenebileceği bir kitap olduğunu da inkar edemem.
After 1: Karşılaşma
6.1/10
· 1.187 okunma
OKUYACAKLARIMA EKLE
4
32
Okuyan bir anne
After 1: Karşılaşma'yı inceledi.
576 syf.
·
19 günde
·
Beğendi
·
1/10 puan
Ben böyle berbat bir kitap görmedim bu nedir ya hiçbir önyargıda bulunmadan kitaba başladım. Ama iğrenç ötesi bir kitap. Ne konusu var ne olayı. Sadece +18 sahneler sürekli.Hele o son Allahım yarabbim böyle bir son olamaz. Tam gömülecek bir kitap olmuş.Wattpad görüşüm tamamen değişti zaten atlaya atlaya kaç günde bitti. Okumayin kesinlikle yazık paranıza derim.
After 1: Karşılaşma
6.1/10
· 1.187 okunma
OKUYACAKLARIMA EKLE
2
41