Ahlaksız Ritim Günahkarlar Turnede - 4

7,3/10  (15 Oy) · 
60 okunma  · 
6 beğeni  · 
1.695 gösterim
Sert Müziğin Ahlaksız Ritimleri Sizleri Çağırıyor

Efsanevi davulcu Eric Sticks, heavy metal grubu Günahkârlar'ın yeni ses operatörü Rebekah'yı görür görmez, genç kıza vurulmuş ve ona sahip olmaya ant içmişti. Tabii, genç kızı her gördüğünde ayaklarının birbirine dolanması ant içmekten sayılırsa!

Ancak ne yazık ki, uzun zamandır gitarist Trey Mills'e hayranlık besleyen Rebekah, yalnız kovboy Sticks'e pek fazla ilgi göstermiyordu.

Genç kız, tuhaf bir espri anlayışı ve galaksi genişliğinde bir kalbi olan uzun boylu, uçuk kaçık ve biraz da şapşal davulcuya âşık olacağını tahmin edebilir miydi?

Zaman zaman boşboğazlığa kaçan açık sözlülüğü ile genç kızı kahkahalara boğan ve gösterdiği ilgiyle ona kendini çekici ve dayanılmaz bir kadın gibi hissettiren bir davulcu, eski sevgilisinin ona söylediği sözler yüzünden kadınlığına küsen Rebekah'yı yeniden hayata döndürebilir miydi?

"Biraz rock, birkaç dövme, büyük bir parça şehvet ve bolca eğlence!"
-Reading Angels-
(Tanıtım Bülteninden)
 • Baskı Tarihi:
  Haziran 2014
 • Sayfa Sayısı:
  456
 • ISBN:
  9786055358662
 • Orijinal Adı:
  Wicked Beat
 • Çeviri:
  Tuba Özkat
 • Yayınevi:
  Ephesus Yayınları
 • Kitabın Türü:
Özge Uzun 
28 Şub 2015 · Kitabı okudu · 8/10 puan

serinin tüm kitaplarını okumuş biri olarak kitaplardaki ortak özellikler daha çok dikkatimi çekiyor. kitapların kusurları çok olsa da insanın hoşuna giden bir yanı mutlaka oluyor. bazı insanlar için rahatsız edici bir içeriği olabilir ancak ben kitaptaki karakterlerin yaşam tarzlarına göre yargılama yapmaya çalıştığım için beni rahatsız etmedi. kendi adıma bu çifti sevdim.

PINAR DEĞİRMENCİ 
 25 Oca 14:33 · Kitabı okudu · 2 günde · Puan vermedi

Kitap bence iyiydi ama hersey aynıydı yani seride değişen Tek şey Treyin yaptıkları şeyler
Her neyse kızımız geldi oğlumuz zaten beklediği aşkı gördüğü an anladı tabi Trey hiç işin içinden cikmiyor
Neyse +++li kitap okumak istiyorsanız seri tam o son kıtap kaldı Trey
Okusam mı acaba tereddüt yaşıyorum şuan

İllinaland D 
11 Haz 2016 · Kitabı okudu · Beğendi · 8/10 puan

Bu seride en sevdiği en eğlendiğim ve en en en... kitaptı bu sanırım. Gerçekten Eric ile ilgili daha fazla şey öğreniyorsunuz. onun sevimliliğine -aynı zamanda çekimine- nasıl karşı koyulabilir ki! Gerçekten okurken nasıl okuduğumu hatırlayamıyorum. başladım ve bir anda bitti. Okuyun! okuyun! okuyun...

Özlem Ekiz 
27 Nis 22:09 · Kitabı okudu · 7 günde · 9/10 puan

Birçok okurun beğenisini kazanmış olan Sinners on Tour serisine ben de başlamış bulunuyorum. Seriyi önceden biliyordum ve uzun zamandır okumak istiyordum. Elimde ilk kitap hariç diğerleri bulunmaktadır. Kitapların sıralamasını bilmeme rağmen ülkemizde çıkan son kitapla başladım seriye çünkü bu kitap daha bir ilgimi çekti.

Şunu söyleyebilirim ki Günahkarlar grubu okurların dediği kadar var. Beş grup üyesi de birbirine bağlı ve bir araya geldiklerinde acayip şeyler oluyor.

Eric çok şirin ve komikti, tam kendine göre bir kız buldu diyebilirim. Aynı şeyi Reb için de söyleyebilirim. Ayrıca ikisinin aşkını okumak da bana keyif verdi, aralarında anlaşmazlık çok çok az vardı. Anlaşabilen çiftleri okumayı gerçekten seviyorum.

Uzun bir aradan sonra ilk kez bir kitap beni gülme krizlerine soktu; üyelerin olaylara karşı verdiği tepkiler olsun, birbirleriyle atışmaları olsun çok eğlenceliydi.

Bana kalsa alın okuyun ancak +18 sahnelerden rahatsız oluyorsanız -ki bu +18 sahneler birazcık farklı işleniyor- hiç başlamayın derim.