Ahlaksız Teklif Notorious Serisi 1

6,8/10  (12 Oy) · 
53 okunma  · 
7 beğeni  · 
1.043 gösterim
Epsilon Yayınevi'nin yeni yazarı, şimdiye kadar yirmiden fazla aşk romanına imza atan Nicole Jordan'ın tutku dolu romanları her zaman Amerika'nın en çok satan kitap listelerinde üst sıralarda yer alıyor. Gerçek hayattaki kahramanı olan eşiyle Georgia'da yaşayan yazar, okuyucuları için aşk ve ihtiras dolu romanlar yazmaya devam ediyor.

Sadece kendi zevklerinin peşinden giden, Lord Sinclair sevgili küçük kız kardeşi Olivia bir erkekle yaşadığı yasak buluşma sonucu sakatlanıp itibarını zedeleyene kadar Londra'nın çapkınlarındandı. Sonra, kız kardeşini sakat bırakan genç asilzade Aubrey'yi yok etmek için her şeyi yapacağına yemin etti ve tüm servetini elinden aldı.

Ağabeyinin öcünü almak isteyen Vanessa Lord Sin'in sakat kız kardeşine refakatçi olmayı teklif ettiğinde, Damien bunu tek bir şartla kabul eder; Vanessa ağabeyinin borçlarını ancak onun metresi olursa silebilecektir.

Vanessa'nın bu ahlaksız teklifi kabul etmesi sonucu aralarında tutku dolu ve tehlikeli bir oyun başlar. Peki, bu anlaşma bittiğinde kalpleri bundan etkilenmemiş olarak yaşamaya devam edebilecekler midir?
(Tanıtım Bülteninden)
 • Baskı Tarihi:
  Şubat 2009
 • Sayfa Sayısı:
  294
 • ISBN:
  9789944821346
 • Orijinal Adı:
  Seduction
 • Çeviri:
  Fulya Özgener
 • Yayınevi:
  Epsilon Yayınları
 • Kitabın Türü:
ROMANTİK AŞK 
07 Kas 2017 · Kitabı okudu · Beğendi · 10/10 puan

Bir Nicole Jordan kitabı ile beraberiz..
Kahramanlarımız Damien ve Vanessa ....
Vanessa'nın ağabeyi Aubrey bir iddia üzerine Damien'in kız kardeşini baştan çıkarır ve Onu Onunla kaçmasına ikna eder. gerçeği öğrenen Olivia (Damien'in kız kardeşi) kaçarken merdivenlerden düşer ve kötürüm kalır. Damien de bunun intikamını almak için Aubrey'le kumar oynar ve tüm servetini hatta oturdukları evi bile kumarda kazanır. Bu olayı öğrenen Vanessa Damien ile konuşmaya gider. damien de Vanessa'dan tüm yaz boyunca Onun metresi olmasını ister. Mecburen Vanessa kabul eder.
Damien çok çapkın , yakışıklı, zengin bir adamdır. Çokça sevgilisi ve metresi olmuştur. Ama bir türlü gerçek mutluluğu gerçek tatmini yaşayamaz.
Vanessa ise bir duldur. Çok çekici, güzel , akıllı, masum bir o kadar da evliliğinden yara almış bir kadındır. Çok çekingendir. Damien Onun bu çekingenliğini atması için çok uğraşır hayatın da hiç olmadığı kadar mutlu olmasını sağlar. Damien Vanessa'ya tutkuyu ve şehveti öğretirken kendisi de çok inkar etse bile aşkı ve sevmeyi öğrenmiştir. Damien bu aşk illetine inanmamaktadır ve kurtulmak için çok uğraşır ama ne çare. Aşk kapıyı bir kere çalmıştır. Ondan uzaklaşmayı dener Damien ama bu da işe yaramaz. Vanessa için de durumlar aynıdır aslında ama birbirlerine bir türlü açılamazlar..En sonun da Vanessa Damien'i terk eder. Damien yıkılır...
Bu arada Olivia'nın hastalığında iyileşmeler olur ve Aubrey'de Olivia'ya yaptıkları için çok pişmandır. Ve onu sevdiğini anlar. Olivia'yı da sevdiğine inandırır. Sonunda evlenmeye karar verirler. Tabi ki Damien ilk başta buna çok karşı çıkar.Ve sonunda ikisinin evlenmesine ve aşklarına inanmaya karar verir.
Damien tekrardan Vanessa'yı kazanmak için uğraşmaya başlar. Bunu nasıl mı yapar? Şöyle ki hovardalığı bırakır ve hayatında çok etkili değişiklikler yapar...
Ben kitabı beğendim... Tavsiye ederim... Mutlu sonları olan kitaplara bayılıyorum....