Alaaddin Faktörü

0,0/10  (0 Oy) · 
3 okunma  · 
0 beğeni  · 
54 gösterim
Her şey olanaklıdır - yeter ki isteme cesaretini gösterin!

Kişisel mutluluk. Yaratıcı doyum. Mesleki başarı. Korkulardan kurtulmak ve yepyeni sevinçlere yelken açmak. Bunların hepsi olabilir. İsteyin yeter! Bu şeylere sahip olma yetisi parmaklarınızın ucunda. Bu, Alaaddin Faktörü: Dileklerimizin gerçek olmasını sağlayacak özgüven, isteklerimizi söyleme cesaretinin sihirli kaynağı. Motivasyon kitapların en çok satanlar listesinden inmeyen Canfield ve Hansen şimdi de bizi Alaaddin Faktörü'yle tanıştııyor ve onu hayatlarımızda uygulamaya koymamıza yardım ediyor.

Alaaddin Faktörü, isteklerimizi söylememizin önündeki en büyük engelleri gösterip onları aşmanın tekniklerini öğreterek bize yardımcı oluyor. İsteklerini söyleyerek başarılı olmuş insanların öykülerini de içeren bu kitap, bize ne gibi güçlüklerle karşılaşırsak karşılaşalım, yaşamımızı nasıl değiştireceğimizi gösteriyor. Bu bilgillerle, gerçekten iyi geçirilmiş bir hayatın zenginlikerinden faydalanabiliriz ve bu değerli hazinenin kaynağı, sihirli bir lamba değil, yüreğimizdir.

Jack Canfield, benlik saygısı hakkında birkaç kitap yazmış ve tüm dünyada yarım milyonu aşkın insana seminerler vermiştir. Mark Victor Hansen medyada sıkça gördüğümüz, tanınmış bir konuşmacıdır. Canfield ve Hansen, birlikte, New York Times'in en çok satan kitaplar listesindeki Tavuk Suyuna Çorba kitaplarını yazmışlardır.
(Arka Kapak)