Aldatan Kadınlar

7,0/10  (2 Oy) · 
12 okunma  · 
2 beğeni  · 
811 gösterim
Araştırmalara göre; evli ya da uzun süreli ilişkisi olan her iki kadından biri, eşini duygusal veya fiziksel olarak aldatmış durumda. Erkeklerin aldatması hep sıradan görüldü. "Erkeğin elinin kiri" dendi. Kadınların aldatması ise gizemliydi. İşte bu kitaptaki gerçek öyküler, kadınların aldatmalarının arkasındaki gizemi çözüyor. Bir kadının neden aldattığına, nasıl aldattığına dair ipuçları veriyor. Kadınlar, ilk kez bu kadar açık bir şekilde, aldatma öykülerini Mehmet Coşkundeniz'e anlattı. Okuduklarınıza inanamayacaksınız.

Tuğçe, bir inat uğruna evlendi. Eşini ilk kez babasının arkadaşıyla aldattı. Sonraki ilişkisi ise olaylıydı. Günübirlik ilişkilerinin hesabını ilk kez geçenlerde tuttu. Eşini tam 26 kişiyle aldatmıştı. Partnerlerini ise Reina'da, Sortie'de buluyordu.

Fulya, ailesinin kendisine uygun bulduğu zengin ve eğitimli bir gençle mantık evliliği yaptı. Evlilikten çabuk sıkıldı. Televizyonda muhabirlik yaparken, ünlü bir oyuncu ile tanıştı. Şimdi kiminle flört etse sorun yaşıyor ve evlenecek birini arıyor.

Berrin önce nişanlısı Hasan'ı Murat'la aldattı. Daha sonra Murat'la nişanlandı. Murat'ı da nişanlıyken Ayhan ile aldattı. Ayhan bir başkasıyla evliydi. Ayhan'dan hamile kaldı ama Murat'la evlendi. Murat, uzun süre çocuğu kendisinin sandı. Ayhan'la ilişkileri devam etti. Murat'ı evliyken de aldattı. Daha sonra boşandılar. Ayhan'ı da Nihat ile aldattı. Şimdi Nihat'la evli. Söylediğine göre artık aldatmıyor.
(Tanıtım Bülteninden)
 • Baskı Tarihi:
  Eylül 2009
 • Sayfa Sayısı:
  300
 • ISBN:
  9789752543102
 • Yayınevi:
  Neden Kitap
 • Kitabın Türü:
Özcan 
21 Tem 2015 · Kitabı okudu · Beğendi · Puan vermedi

Erkeklerın okumasını tavsıye etmem cunku bırlıkte oldugu ınsana bu kıtabı okuduktan sonra cok dusuncelı yaklasıyor bence, dıye dusunuyorum...

Muzeyyen atilla 
14 Ağu 01:22 · Kitabı okudu · Beğendi · Puan vermedi

Unutmadigim hafizamda kalan kitaplardan biridir bu kitap bir toplumun nasil yozlastiginin ve ahlaksizligin nasil savunulur hale geldiginin kaniti niteliginde