Aldığım Her Nefeste Second Opportunities Serisi 4

8,3/10  (33 Oy) · 
178 okunma  · 
24 beğeni  · 
1.624 gösterim
People dergisinin 'Yüreğin Kraliçesi' adını verdiği Judith McNaught, yeni romanı 'Aldığım Her Nefeste' ile Şikago atmosferine geri dönerek 'Cennet' adlı kitabındaki karakterleri ziyaret ederken, yine bir aşk ve gizem hikayesi sunuyor. Yayınevimizin, 'Gece Fısıltıları', 'Cennet', 'Kusursuz', 'Mutluluk' ve 'Sen Gelmeden Önce' adlı kitaplarını yayımladığı yazar, okurunu bu romanında da hayal kırıklığına uğratmıyor.
Gökyüzüne doğru yükselen görkemli görüntüsü ve mücevher gibi parlayan vitray camlarıyla Wyatt Malikanesi, karla kaplı tepenin üzerinde kraliyet tacı gibi durmaktadır. Böyle bir görüntünün, başarı ile mutluluğu simgeleyeceği düşünülse de, Wyatt ailesi uzunca bir süredir mutsuzluğun karanlığında yaşamaktadır. Paranın gücü yaşlı Cecil Wyatt'in kayıp olan torunu William'ı bulmasını sağlayamamış, polis William'ın üvey kardeşi gizemli Mitchell Wyatt'ın bu kayıptan sorumlu olduğundan kuşkulanmaya başlamıştır.
Kate Donovan, tropik bir adada kendisine hayatının en coşkulu anlarını yaşatacak olan adamın, aynı zamanda en büyük mutsuzluğu da getireceğini bilmeden, karanlık bir karizması olan Mitchell Wyatt'a aşık olur ve bir karabasanın içine düşer. Kendini ve sevdiklerini koruyabilmek için de bu büyüleyici adama savaş açmak zorunda kalır.
 • Baskı Tarihi:
  2009
 • Sayfa Sayısı:
  391
 • ISBN:
  9789753319525
 • Orijinal Adı:
  Every Breath You Take
 • Çeviri:
  Melih Ertaş
 • Yayınevi:
  Epsilon Yayınları
 • Kitabın Türü:
Ceren Acer 
28 Haz 2015 · Kitabı okudu · 10/10 puan

Harika bir romandı! Bu yazarın üslubuyla nihayet ben de tanışmış oldum. Kalemi, karakterler arasındaki uyum ve geçişler çok titizce ve profesyonelce işlenmiş. Olay çeşitliliği o kadar çok ki... Aşklar, şüpheler, suçlamalar... Kitabın son sayfasına geldiğimde kendime kızdım aslında neden daha önce okumayıp, geç kaldım diye. Kitabı değişik yazarlar arayışında olduğum bir zamanda almıştım. Açıkçası bu kitaptan fazla bir beklentim yoktu, ta ki romanı okumaya başlayana kadar... Henüz okumamış olanlar siz de okuyun bence.