Aldığım Her Nefeste Second Opportunities Serisi 4

8,2/10  (30 Oy) · 
139 okunma  · 
18 beğeni  · 
1.343 gösterim
People dergisinin 'Yüreğin Kraliçesi' adını verdiği Judith McNaught, yeni romanı 'Aldığım Her Nefeste' ile Şikago atmosferine geri dönerek 'Cennet' adlı kitabındaki karakterleri ziyaret ederken, yine bir aşk ve gizem hikayesi sunuyor. Yayınevimizin, 'Gece Fısıltıları', 'Cennet', 'Kusursuz', 'Mutluluk' ve 'Sen Gelmeden Önce' adlı kitaplarını yayımladığı yazar, okurunu bu romanında da hayal kırıklığına uğratmıyor.
Gökyüzüne doğru yükselen görkemli görüntüsü ve mücevher gibi parlayan vitray camlarıyla Wyatt Malikanesi, karla kaplı tepenin üzerinde kraliyet tacı gibi durmaktadır. Böyle bir görüntünün, başarı ile mutluluğu simgeleyeceği düşünülse de, Wyatt ailesi uzunca bir süredir mutsuzluğun karanlığında yaşamaktadır. Paranın gücü yaşlı Cecil Wyatt'in kayıp olan torunu William'ı bulmasını sağlayamamış, polis William'ın üvey kardeşi gizemli Mitchell Wyatt'ın bu kayıptan sorumlu olduğundan kuşkulanmaya başlamıştır.
Kate Donovan, tropik bir adada kendisine hayatının en coşkulu anlarını yaşatacak olan adamın, aynı zamanda en büyük mutsuzluğu da getireceğini bilmeden, karanlık bir karizması olan Mitchell Wyatt'a aşık olur ve bir karabasanın içine düşer. Kendini ve sevdiklerini koruyabilmek için de bu büyüleyici adama savaş açmak zorunda kalır.
 • Baskı Tarihi:
  2009
 • Sayfa Sayısı:
  391
 • ISBN:
  9789753319525
 • Orijinal Adı:
  Every Breath You Take
 • Çeviri:
  Melih Ertaş
 • Yayınevi:
  Epsilon Yayınları
 • Kitabın Türü:
Ceren Acer 
28 Haz 2015 · Kitabı okudu · 10/10 puan

Harika bir romandı! Bu yazarın üslubuyla nihayet ben de tanışmış oldum. Kalemi, karakterler arasındaki uyum ve geçişler çok titizce ve profesyonelce işlenmiş. Olay çeşitliliği o kadar çok ki... Aşklar, şüpheler, suçlamalar... Kitabın son sayfasına geldiğimde kendime kızdım aslında neden daha önce okumayıp, geç kaldım diye. Kitabı değişik yazarlar arayışında olduğum bir zamanda almıştım. Açıkçası bu kitaptan fazla bir beklentim yoktu, ta ki romanı okumaya başlayana kadar... Henüz okumamış olanlar siz de okuyun bence.

Kübra 
09 Şub 22:24 · Kitabı okudu · 7 günde · 6/10 puan

Aldığım Her Nefeste okuduğum ilk Judith McNaught kitabı ve artık anlayabiliyorum Judith hayranlarını. Cidden çok haklılarmış insan bir kitabını okuyunca Judith'in diğer kitaplarını da okumak da istiyor. Kapak sizi yanıltmasın bu kitap tarihi aşk romanı değil olay günümüzde geçiyor. Aşkın yanında macera da vardı ve bu da güzel yanlarından. Yalnız ben kitabı gece okumaya başladım son 100-150 sayfa kala uyudum ve kitap beni öyle etkilemiş ki rüyamda kitaba bir sürü mutlu son yazdım uyanıncaya kadar çok sinir bozucu bir durumdu bu da. Her neyse kitabı beğendim ben romance okumayanlara da tavsiyemdir romance okumaya romance'ın kraliçesiyle başlayabilirsiniz. Kate ve Mitchell'i seveceksiniz, kızacaksınız, üzüleceksiniz sonunu benim gibi sabaha bırakmayın.

Seher 
23 Ağu 2015 · Kitabı okudu · Beğendi · 10/10 puan

aşk kitaplarının en iyi yazarlarından biri yazarımız. dilimize çevrilmiş bütün kitaplarını okudum.hepsi mükemmel.
judith Mc naught isimini görmem yetiyor bana hayal kırıklığına asla uğramadım.şiddetle tavsiye ediyorum <3

Yapmafatma 
03 Mar 19:08 · Kitabı okudu · Beğendi · 7/10 puan

Okuduğum ilk tarihi aşk romanlarını arasındadır. Yeni başlamak isteyenler için güzel hoş bi aşk hikayesi. Dili akıcı sıkılmazsıniz. Konusu da güzel.

Deniz 
26 Tem 2016 · Kitabı okudu · 5/10 puan

Yazarın okuduğum en vasat kitabıydı diyebilirim.Yine de bitirmeye zorladım ve son 100 sayfası daha okunabilir durumdaydı.Ama diğer kitaplarına göre beklenti biraz daha düşük olmalı okuyacak kişilerin.

Kitaptan 3 Alıntı

Sabırlı Firuze 
19 Ağu 21:47 · Kitabı okudu · Puan vermedi

Kim Haklı?
"Cibran' aforoz edilmemiş miydi?"
...." Evet tıpkı Tanrının yarattığı dünyanın güneşin etrafında döndüğünü, bunun tersini söylemenin yanlış olduğunu iddia etme cesareti gösteren Halile gibi. Şimdi kim haklı çıktı ona bak.

Aldığım Her Nefeste, Judith McNaught (Sayfa 388)Aldığım Her Nefeste, Judith McNaught (Sayfa 388)
Sabırlı Firuze 
19 Ağu 21:42 · Kitabı okudu · Puan vermedi

Ermiş
Onerdiğiniz bütün kitapları okumaktan mutluluk duyarım. Kitabın adı neydi?
" Halil Cibran' in yazdığı kitabın adı, Ermiş."

Aldığım Her Nefeste, Judith McNaught (Sayfa 388)Aldığım Her Nefeste, Judith McNaught (Sayfa 388)