Kitap
All You Need Is Kill — Öldür Yeter Cilt: 2

All You Need Is Kill — Öldür Yeter Cilt: 2

All You Need Is Kill Manga #2

OKUYACAKLARIMA EKLE
8.4
125 Kişi
271
Okunma
83
Beğeni
1.413
Gösterim
216 sayfa · 
 Tahmini okuma süresi: 6 sa. 7 dk.
Adı
All You Need Is Kill — Öldür Yeter Cilt: 2 (All You Need Is Kill Manga #2)
Basım
Türkçe · Türkiye · Akılçelen Kitaplar · Aralık 2015 · Karton kapak · 9786059800228
Orijinal adı
オールユーニードイズキル 02
Dünya, Taklitçiler olarak bilinen uzaylıların işgali altındadır. Bugüne kadar böylesine dehşetli bir mücadeleye girmemiş insanlığın kaderi ise Birleşik Savunma Ordusu'nun ellerinde… Savaşın soğuk yüzüyle hiç karşılaşmamış acemi bir asker olan Keyci Kiriya çarpışmalarda hayatını kaybeder ancak kendini aynı günün sabahında, aynı olayları yeniden yaşarken bulur; hem de tekrar tekrar. Bu sonsuz döngünün 158. seferinde ise gizemli bir müttefikten, Metal Ceketli Sürtük olarak bilinen kadın asker Rita Vrataski'den bir mesaj alır... Acaba bu kadın, Keyci'nin kurtuluşu mu yoksa son ölümü mü anlamına gelmektedir?
5 mağazanın 5 ürününün ortalama fiyatı: ₺15,25
8.4
10 üzerinden
125 Puan · 11 İnceleme
xjjdjdjjd
All You Need Is Kill — Öldür Yeter Cilt: 2'i inceledi.
216 syf.
·
2 günde
·
Beğendi
·
8/10 puan
Kısa ve Hoş Serinin Sonu
Mangamızın ikinci cildi hız kesmeden devam ediyor ikinci cildin başında Rita Vrataski karakterinin geçmişini ve savaş alanının valkürü konumuna nasıl evrildiğini görüyoruz hikayenin devamında ilk kitabın başrolü olan Keyci ile Rita nın yollarının kesiştiğini görüyoruz ve döngü hakkında kilit bilgiler öğreniyoruz ve karakterlerimiz döngüyü kırmaya çalışıyorlar. Bu manganın son cildiydi genel olarak beğendiğimi söyleyebilirim ve çekici yanlarından biri hikayenin kısa olması ve bazı şeylerin sakız gibi uzamaması döngü kısımlarını da can sıkmadan güzel bir şekilde anlatılmış herkese tavsiye ederim iyi okumalar.
4
Tahir
All You Need Is Kill — Öldür Yeter Cilt: 2'i inceledi.
216 syf.
·
9/10 puan
Rita Vrataski
Manganın ilk kitabında Keyci nin ağzından yazılmıştı ama bu kitabında Rita Vrataski'nin ağzından yazıldığını görüyoruz. Sayfalar teker teker giderken nasıl bitecek acaba ve keşke biraz daha uzun olsaydı da okuya okuya bitiremeseydim düşüncesi esir alıyor insanı. Bu düşünceler esir alıyoe insanı ama 3.bir kitap daha olsaydı bu sıkabilirdi de.Finalini beğendim,kitabın akışı çok güzeldi. Okumakla okumamak arasında kalanlara tavsiyem okumaları yönündedir. Keyifli okumalar...
6
Hope
All You Need Is Kill — Öldür Yeter Cilt: 2'i inceledi.
216 syf.
·
1 günde
Çok güzel mangaydı. Ilk ciltte erkek karakterin dilinden ikinci ciltteyse kadın karakterin dilinden yazılmış. Savaş sahneleri biraz kafa karıştırıcı olsa da güzeldi. Severek okudum. Sonunu daha farklı bekledim ama savaş konulu bir mangaydı sonuçta. Iyi okumalar.
34
Eliade
All You Need Is Kill — Öldür Yeter Cilt: 2'i inceledi.
216 syf.
·
1 günde
·
Puan vermedi
İlk ciltten sonra hikayeyi çok güzel bağlayıp bitirmişler. Çok kısa olmasına rağmen ben bir eksiklik hissetmedim. İlk ciltte Keichi'nin hikayesini biliyorduk. Bu cilt ise Rita'nın anılarına flashback yaparak başlıyor. Her şey çözülmeye ve çıkış yolu şekillenmeye başlıyor. Devamında nihai çatışma ve final zaten. Sonu çok güzeldi ve bir miktar kalp kırıcı tabi :')
13