Allah Belanı Versin Brokoli Sıradışı Bir Şişmanın Trajikomik Zayıflama Hikayesi

6,0/10  (1 Oy) · 
10 okunma  · 
0 beğeni  · 
674 gösterim
Soru: Sebzelerden iğrene iğrene diyet yapabilmek mümkün mü?
Cevap: Onur Gökşen'e göre mümkün!
Soru: Diyetisyene yalan söyleyerek kilo verebilir miyiz?
Cevap: Onur Gökşen'e göre hem de çok rahat veririz!
Soru: Lahmacun yiyerek zayıflamak iyi bir fikir mi?
Cevap: Onur Gökşen'e göre şahane bir fikir!

Onur Gökşen, bu kez 180 günde verdiği 32 kilonun hikâyesini yazdı...
İddia ediyoruz: Bugüne kadar böylesine eğlenceli, böylesine şişman; bir ruh hastasının yazdığı böylesine bir diyet kitabı okumadınız!

Şu an elinizde tuttuğunuz kitap, şişman insanlar için âdeta bir kılavuz niteliğinde… Çektikleri ıstıraplar, yarıda bıraktıkları diyet programları, diyet süresince yaptığı kaçamaklar, diyetisyene bir kere gidip bir daha gitmemeler, her "Pazartesi" diyete başlayıp "Salı" günü -hiçbir pişmanlık duymadan- on porsiyon patates kızartması yemeler... Şişman insanların iradesizlikleriyle, diyet yaparken başlarına gelen felaketlerle ilgili her şey bu kitapta...

Sıkıcı, insanların yaradılışına ters, ruhu mutsuz, umutsuz kılan berbat diyetlere elveda deyin! Onur Gökşen'in, yani; hayatını ele geçiren kilolarına lanet eden, kendinden sıkılan, tüm zayıflama isteğine rağmen yine de bir türlü diyet yapmayı beceremeyen çaresiz bir şişkonun eğlenceli hikâyesinin içine dalın ve onunla beraber 180 günde tam 32 kilo verin!

Yeni hayatınıza "merhaba" diyebilmek için sadece 180 güne ihtiyacınız var. Kendinizi Onur Gökşen'e teslim edin: Başınıza gelenlere inanamayacaksınız!

İddia ediyoruz; eğer bugüne kadar kilo vermeyi başaramadıysanız bu kitap sizin son şansınız...

Onur kilo vermeyi başardıysa, sizin başaramamanız için tek bir sebep bile yok!
 • Baskı Tarihi:
  Nisan 2013
 • Sayfa Sayısı:
  303
 • ISBN:
  9786055134112
 • Yayınevi:
  Okuyan Us Yayınları
 • Kitabın Türü:
Evren Erarslan 
6 saat önce · Kitabı okudu · 6/10 puan

Onur Gökşen'in okuduğum 5. kitabı, sona saklamıştım, konusu itibari ile daha az ilgimi çeken bir yapısı vardı çünkü. Tipik Onur Gökşen esprileri barındırıyor. Çok çok hızlı okuttu 1,5 günde bitirdim diyebilirim. Ancak yazarın en vasat kitabı buydu. 6 aylık diyet sürecini kaleme almış. Bazı yerlerde içten içe güldüm, güzel tespitler vardı. Genelinde motive edici bir zayıflama kitabı olarak da görebilirsiniz. Onun haricinde başka bir şey yok zaten.