0,0/10  (0 Oy) · 
0 okunma  · 
0 beğeni  · 
182 gösterim
Niçin dua ediyoruz? Dualarımız niye kabul edilmiyor? Hangi hallerde hangi duaları etmeliyiz? Duaların kabulü için belli zamanlar var mı? Dua hakkında akla gelen soruların cevapları.
Duanın kabulü için yapılması gerekenler. Peygamberlerin ve öbür salih insanların Kuran-ı Kerim'de yer alan tesirli duaları. Peygamber efendimiz sallallahu aleyhi ve sellemin meşhur duaları.

"İnanıyorsanız siz üstünsünüz!" ayet-i kerimesini kendine şiar edinerek okuyucunun huzuruna çıkan bu kitaplar, bir büyük dizinin cüzlerini oluşturan el kitaplarıdır. İman ve İslam hakikatlerini özlü bir biçimde anlatmaktadır. Sade dili ve üslubu sebebiyle metinler kolayca anlaşılabilir. Küçük büyük, kadın erkek her ferde lazımdır. Üzerinde büyük âlimlerin ittifak ettikleri en temel, en güvenilir, en seçkin kaynaklardan yararlanılarak hazırlanmıştır. Bu iman ve İslam dizisinde, her müminin el altında bulundurması gereken temel metinler yer almaktadır. Altı iman rüknünün yanı sıra, ubudiyetle ilgili kitaplara da yer verilmiştir. Her biri kendi içinde müstakil olan eserler, aynı zamanda nurlu bir bütünlük oluşturmaktadır.
 • Baskı Tarihi:
  Aralık 2006
 • Sayfa Sayısı:
  192
 • ISBN:
  9799752611107
 • Yayınevi:
  Zafer Yayınları
 • Kitabın Türü: