Anlatacak Kimse Kalmadı Baltimore Serisi 2

9,2/10  (5 Oy) · 
8 okunma  · 
4 beğeni  · 
500 gösterim
Baltimore'nin çetin sokaklarında geçen "Bana Aitsin" romanı, okuyucunun aklını başından almış, heyecan ve gerilimi aynı anda yaşatmıştı. Şimdi ise Karen Rose, tehlike ve arzuyla dolu yepyeni hikâyesiyle Baltimore dedektif ve savcılarının dünyasına geri dönüyor. Bir minibüs, acemi özel dedektif Paige Holden'in evinin önünde kaza yapar. Paige, karşılık beklemeden iş yaptığı müşterilerinden birinin, atılan kurşunla ansızın kollarında can verişine tanık olur. Kadın son nefesinde, kanlı ellerindeki bir flaş bellek ile Paige'nin kulağına gizemli kelimeler fısıldar. Bundan beş yıl önce, Eyalet Başsavcısı Grayson Smith, bir katili parmaklıkların arkasına tıkmayı başarmıştı. Fakat Paige, elindeki flaş belleği ona gösterdiğinde, içindeki bilgilerin katilin hükmüne gölge düşürdüğünü görür. Paige ve Grayson kendilerini bir anda şantaj, karanlık sırlar, üzerinden on yıl geçmiş bir cinayet davası ve yalnızca birbirlerine güvenerek içinden çıkabilecekleri bir soruşturmanın içinde bulurlar. "Karen Rose nefes kesici polisiyeler yazıyor."
-Karen Robards-
(Tanıtım Bülteninden)
 • Baskı Tarihi:
  Nisan 2013
 • Sayfa Sayısı:
  544
 • ISBN:
  9786054478651
 • Orijinal Adı:
  No One Left To Tell
 • Çeviri:
  Tahsin Bingöl
 • Yayınevi:
  Kanes Yayınları
 • Kitabın Türü:
Tuğba 
01 May 2015 · Kitabı okudu · Beğendi · 10/10 puan

İlk önce Arkanı Kolla ktiabını okumasaydım oldukça güzeldi ancak ben katili diğer kitaptan bildiğim için katili tahmin etme eğlencesini kaçırdım. Güzeldi. 3 kitaptaki herkes hikayede vardı ve bunu ben gerçekten seviyorum. Hikayenin katili bulunca bitmemeside ayrı güzel. Yaklaşık bir 100 sayfa kadar katil yakalandıktan sonra kim nerede neden öldürülmüş ne bağlantısı var anlatılıyor ki hşkaye aklınıza tam oturmuş şekilde sona eriyor. Bence sinema için değerlendirilmeli!

Nuray Durmuş 
04 Mar 2016 · Kitabı okudu · Beğendi · 8/10 puan

Yaklaşık 4 yıl önce aldığım bir kitaptı Anlatacak Kimse Kalmadı. Aslında romantik polisiye tarzım değil ama bu yazarın o kadar çok reklamı yapıldı ki hadi dedim bir şans vereyim ben de okuyayım. Karen Rose'nin ilk okuduğum kitabı Bana Aitsin'i sevemedim.Okurken çok sıkıldığımı hatırlıyorum.Onun için bu kitap uzun süredir kitaplığımda duruyordu. Şöyle bir elime alınca tekrar yazara bir şans vermek adına okumaya karar verdim. Yıllar geçince zevkler mi değişir bilemem ama bu kitabı çok sevdim. Sanırım romantikten çok polisiye tarzına daha yakın olduğu için olabilir ve bu kitaptan sonra yazarın diğer kitaplarını almaya karar verdim.
Karen Rose, akıcı diliyle ve iyi betimlemeleriyle sizi hikayenin içine sürüklüyor ve büyük bir merakla okumanızı sağlıyor.Bence okuyun, eminim beğenirsiniz. .

Kitaptan 1 Alıntı

Tuğba 
15 Oca 00:12 · Kitabı okudu · İnceledi · Beğendi · 10/10 puan

Sonunda annesi iç çekti:
- Özür dilerim. Sana bağırmamalıydım.
- Önemli değil.
- Hayır önemli. "Kelimeleri duyman gerekiyor, tonlamaları değil."

Anlatacak Kimse Kalmadı, Karen Rose (Sayfa 125)Anlatacak Kimse Kalmadı, Karen Rose (Sayfa 125)