Apokalips'in Atlıları (Gizli Örgütler ve Yeni Dünya Düzeni)

·
Okunma
·
Beğeni
·
987
Gösterim
Adı:
Apokalips'in Atlıları
Alt başlık:
Gizli Örgütler ve Yeni Dünya Düzeni
Baskı tarihi:
Mart 2003
Sayfa sayısı:
286
Format:
Karton kapak
Dil:
Türkçe
Ülke:
Türkiye
Yayınevi:
Selis Kitaplar
Baskılar:
Apokalips
Apokalips
320 syf.
·10 günde·Beğendi·8/10
İlluminati ve yenı dünya düzeni üzerine yazılmış ve yazarı kitabı yazıldıktan sonra Amerikan polisleri tarafından çiftliğinde öldürülmüştür. Amerikanın çok gizli bir askeri bölgesi olan 51. Bölge hakkında yazdıkları ise beyni yakan cinsten bilgilerdi. Amerikan Başkanının bile özel izinle girebildiği bu bölgede uzaylılar ile iletişime geçildiğini ve onlarla teknoloji alışverişi yapıldığını anlatıyor William Cooper. Gercekten uzaylıların olmadığına inanmamamla birlikte kesin bir dille onların yokluğunu da savunmuyorum ama Amerikan ordusunun uzaylılarla iletişime geçmesi bana pek muhtemel gelmiyor. Kitleler üzerine uygulanan "Sessis Silahlar" hakkında çok sarsıcı bilgiler veriyor. En dikkat çeken bölüm ise İsa'nın çarmığa gerilirken üzerindeki elbiselerin ve carmıhın yanmış küllerinin yerini bilmesi fakat açıklanmasının çok riskli olduğunu söylemesiydi. İlluminati hakkında yazdıkları bence gerceklerin sadece yüzde biri aksi takdide bu kitabın da yayınlanmasına asla izin vereceklerini sanmıyorum. Konuya ilgisi olanların mutlaka okuması gereken cesur bir adam, okuyun arkadaşlar.
320 syf.
·6 günde·Beğendi·8/10
Bu kitap, yazarının yaşamına malolmuş bir araştırmanın ürünü. Amerikalı deniz istihbarat subayı olan William Cooper yıllarca elinden geçen çok gizli bilgi ve belgelerin ışığında bazı gerçekleri farketmeye başlar. Sermayeyi elinde bulunduran bazı grupların, super güç Amerika' yı ele geçirmek suretiyle "dünya hükümeti " kurmaya yönelik faaliyette bulunduklarını tespit eder. Bu bilgileri halka anlatmaya çalışan Cooper, tüm bunların bedelini canıyla öder. Kitabın yazımından sonra öldürüleceğini, akıbetinin ne olacağını da bilir zaten.
Kitap da çok ilginç ve insanın inanmakta güçlük çekeceği bilgiler var. Başkan Kennedy' nin neden öldürüldüğü, Hepatit B, aids gibi hastalıkların kimler tarafından, neden çıkarıldığı, dünya hükümeti için önce Amerika' nın ve sonrasında tüm dünya devletlerinin nasıl ele gecirildiği, kitleler üstünde uygulanan sessiz silahlar, illuminati, masonluk gibi... Aydınlanmak, öğrenmek için okuyun bu kitabı...
Öyle örgütlenmiş, yayılmış, kurnaz ve mükemmel bir güç var ki, onu ayıplarken yüksek sesle konuşmasanız iyi olur.

Başkan Woodrow Wilson
Enflasyonun sadece gayrı safi milli hasılanın limitlerini aşacak miktarda para basma işi olduğunu hatırlayın.Gerçek sebebi bilmemenizden dolayı bunun petrol ve ürün fiyatlarından kaynaklanadığını söylüyorlar. Aslında enflasyonun gerçek ve tek sebebi, gayrı safi milli hasıla limitlerinin üzerinde para basılmasıdır.
Yılan ve ejderha aklın sembolleridir. Lucifer, sembolin kişileştirilmiş halidir. Bilgi ağacından yemesi için Adem'i ayartan Havva'yı yönlendiren ve insanı cehalet duvarından kurtaran Lucifer'dır. Bilgi, bilim yada teknolojiye tapınma satanizmdir ve tanrısı Lucifer'dır. Gizli semboli ise piramitteki "herkesi gören göz" dür.
Siyasilerin ahlakla ilgisi yoktur. Ahlakla yöneten bir yönetici, yetenekli bir siyasi değildir ve tahtı sallantıdadır. Yönetmek isteyen kişi sahtekar olmalıdır ve kandırma yöntemlerini bilmelidir. Dürüstlük ve samimiyet gibi büyük ulusal meziyetler, siyasilerde birer kusurdur. Çünkü bunlar, yöneticiyi tahtından diğer tüm düşmanlardan daha çabuk ve daha etkili şekilde indirir.
Basit bir gerçek, yalanlardan bir dağ oluşturmak için kullanılabilir ve eğer yalanlar dağını yeterince derin kazabilirsek ve o gerçeği, yalanlar dağının zirvesine oturtmak için ortaya çıkartırsak; koca yalanlar dağı o tek gerçeğin ağırlığı altında çökecektir ve bir yalanlar yapısı için hiçbir şey, yapının temellendiği gerçeğin ortaya çıkartılmasından daha yıkıcı değildir, çünkü gerçeğin ortaya çıkmasının şok dalgaları yayılır ve gelen nesiller boyunca tüm dünyaya yayılmaya devam eder, gerçeğe uyandırılmak arzusunda olmayan kişileri bile uyandırır.
Alt sınıfın insanlarına verilen eğitimin kalitesi düşük tutulacak ve böylece cehalet duvarı alt sınıfı üst sınıftan izole ederek alt sınıfın üyelerini aklı ermez kişiler olarak bırakacaktı.
Böyle bir handikapla, hatta alt sınıfın zeki bireyleri bile terkedildikleri kaderlerinden kurtulma konusunda pek ümitsiz kalıyorlar. Üst sınıfın rahatlığına, barışına hizmet eden bu sosyal düzenin hayatta kalması için böyle bir kölelik gereklidir.

Kitabın basım bilgileri

Adı:
Apokalips'in Atlıları
Alt başlık:
Gizli Örgütler ve Yeni Dünya Düzeni
Baskı tarihi:
Mart 2003
Sayfa sayısı:
286
Format:
Karton kapak
Dil:
Türkçe
Ülke:
Türkiye
Yayınevi:
Selis Kitaplar
Baskılar:
Apokalips
Apokalips

Kitabı okuyanlar 21 okur

  • Filiz Kurt
  • Zahid

Kitap istatistikleri (Bütün baskılar)

Bu baskının istatistikleri

Okur puanlamaları

10
%0
9
%8.3 (1)
8
%0
7
%0
6
%0
5
%0
4
%0
3
%0
2
%0
1
%0