Kişisel kitap arşivinizi oluşturmak, okurları, kitapları, yazarları ve konuları takip etmek için 2milyon+ okurun arasına katılın.
Akış
Ara
Paylaş
Popüler
Keşfet
Alışveriş
Ne Okusam?
Kitaplar
Yazarlar
Okurlar
İncelemeler
Alıntılar

Aptallar Erken Ölür

8.610 üzerinden
70 Puan · 10 İnceleme
592 syf.
8/10
·
Beğendi
·
5 günde okudu
Tüm zamanların en çok izlenen filmlerinden biri olan Baba'nın, kitaptan uyarlama Baba'nın yazarı olan Mario Puzo'nun severek okuduğum romanı oldu. Romanın ismi o kadar güzel ki...Sadece ismine bakarak bile alınabilecek bir roman çekebilir. En azından ilgi çekici diyelim. Mario...
592 syf.
9/10
·
Beğendi
·
7 günde okudu
Aptallar Erken Ölür
Mario Puzo'yu en sevdiğim film olan Babanın kitaptan uyarlandığını öğrendiğim zaman keşfettim. Kitabını temin edip okuduktan sonra Puzo'nun kalemine hayran kaldım. Akabinde Omerta, Münih'e kadar 6 Mezar kitaplarını okudum ve son olarak Aptallar Erken Ölür kitabını okudum. Mario...
592 syf.
10/10
·
1 saatte okudu
Aptallar Erken Ölür - Olağanüstü bir kitap... Okunmalı...
Kitabı 1990 yılında okudum. Olağanüstüydü. Hatta yeğenim kitap okuma alışkanlığını bu kitap ile kazanmıştı. Tekrar okuma isteği uyandı içimde :) ... Kesinlikle okumanızı tavsiye ederim.
592 syf.
10/10
·
Beğendi
Beni benden alan kitaplardan' kalemini beğendiğim bir yazarın muhteşem yapıtı. Jordan'la aramda hiçbir karakterle olamayacak bir bağ var. Bu yüzden tekrar tekrar okurum.