Aradığım Her Şey Var Sende

9,0/10  (2 Oy) · 
5 okunma  · 
2 beğeni  · 
1.036 gösterim
Britt her ne kadar aşk romanları yazarak ünlü olsa da gerçek hayatın hikâyelerdeki gibi olmadığını biliyordu. Eski işi boşanma avukatlığı olan birinden ne beklenebilir ki?

Britt'in kardeşi Mia ise küçük kızının başkasıyla evli olan babasını aklından atamıyordu. Onu ne kadar aldatmış olsa da Mia hâlâ Alejo'ya sırılsıklam âşıktı.

Britt, Mia'ya Karayipler'e gidecek bir gemide ona eşlik etmesini teklif edince işler değişecekti.
Çünkü biri tutkulu ve düzensiz, diğeri gerçekçi ve disiplinli iki kız kardeş, burada tanışacakları iki adam yüzünden hayatlarını, hayallerini, aşklarını bir kere daha gözden geçirecek ve hayat gibi, ilişkilerin de kusursuz olamayacağını anlamak zorunda kalacaklardı.
(Tanıtım Bülteninden)
 • Baskı Tarihi:
  Haziran 2014
 • Sayfa Sayısı:
  528
 • ISBN:
  9789944828826
 • Orijinal Adı:
  The Perfect Man
 • Çeviri:
  Kübra Tekneci
 • Yayınevi:
  Epsilon Yayınları
 • Kitabın Türü:
Ceren Acer 
16 Haz 2015 · Kitabı okudu · 8/10 puan

Epsilon Yayınevini çok sevdiğim için aldığım bir romandı aslında. Ama, kitabı okudukça karakterleri ve olay örgüsündeki akışı, düzeni ve yazarın renkli anlatımı beni biranda kitabın içine çekti desem yeridir. Seyahat ederken okumaya başladığım bir romandı , kitabın sayfalarını çevirdikçe hakikaten de seyahate uyumlu bir romanmış demekten kendimi alamadım. Siz de yakın bir zamanda seyahat edecekseniz, kitabınızda yoksa, bu kitap tam da size uygun. Aradığım Her Şey Var Sende romanı bana çok güzel arkadaşlık etti çıktığım seyahatte. Yazara ve Epsilon Yayınevine sonsuz teşekkürlerimi sunarım.

Kitaptan 1 Alıntı

aslı ergün 
22 Haz 14:09 · Kitabı okudu · Beğendi · 10/10 puan

Çok daha küçükken, Mia evlatlık edinildiğine son derece emindi, çünkü Britt kadar başarılı biriyle nasıl kan bağı olabileceğini anlamıyordu.

Okuldayken birkaç umutsuz ilişki yaşamış olsaydı, onun için daha iyi olurdu. Ama nasıl olduğunu biliyorsun. En başından beri kusursuz olanı bekliyor.

Keşfedebileceğim hiçbir şey yok içimde.

Britt’in kardeşi Mia ise küçük kızının başkasıyla evli olan babasını aklından atamıyordu. Onu ne kadar aldatmış olsa da Mia hâlâ Alejo’ya sırılsıklam âşıktı.

Britt, Mia’ya Karayipler’e gidecek bir gemide ona eşlik etmesini teklif edince işler değişecekti.

Çünkü biri tutkulu ve düzensiz, diğeri gerçekçi ve disiplinli iki kız kardeş, burada tanışacakları iki adam yüzünden hayatlarını, hayallerini, aşklarını bir kere daha gözden geçirecek ve hayat gibi, ilişkilerin de kusursuz olamayacağını anlamak zorunda kalacaklardı.

Yalnız yaşıyorum. Kedim bile yok! Sıcak ve sempatik olmak zorunda değilim

Aradığım Her Şey Var Sende, Sheila O'Flanagan (epsilon)Aradığım Her Şey Var Sende, Sheila O'Flanagan (epsilon)