1000Kitap Logosu
Artık Biliyorum
Artık Biliyorum
Artık Biliyorum

Artık Biliyorum

OKUYACAKLARIMA EKLE
8.5
100 Kişi
301
Okunma
83
Beğeni
5,2bin
Gösterim
200 sayfa · 
 Tahmini okuma süresi: 5 sa. 40 dk.
Basım
Türkçe · Türkiye · Doğan Novus · Mart 2016 · Karton kapak · 9786050933109
Orijinal adı
What I Know For Sure
Diğer baskılar
Artık Biliyorum
What I Know For Sure
Oprah Winfrey... Her zaman tek başına ayakta durmayı bilmiş bir isim. Yaratıcı bir güç, kendini insan yüreğini ve ruhunu anlamaya adamış bir bilgelik öğrencisi, “dilediğin hayatı yaşa” felsefesinin en büyük savunucusu… Efsanevi, türünün en yüksek reytingli talk şovu ile Amerika’da yıllar yılı tarih yazan ve kendi televizyon ağını kuran Winfrey, Başkanlık Özgürlük Madalyası ve Harvard Üniversitesi’nden fahri doktorayla ödüllendirilmiştir. Tüm deneyimlerinden topladığı hayat derslerini on dört yıldır O yani Oprah Magazine’deki köşesinde paylaşmaktadır. Artık Biliyorum içten, sahici, ilham veren ve mizah yüklü anlatımıyla okurların tekrar tekrar dönüp okumak isteyecekleri, hakikatlerle ışıldayan bir kitap.
6 mağazanın 6 ürününün ortalama fiyatı: ₺24,51
8.5
10 üzerinden
100 Puan · 23 İnceleme
ELİF
Artık Biliyorum'u inceledi.
200 syf.
·
10/10 puan
Daha önce de programlarından birkaç tanesini izlemiştim ve hoşuma gitmişti. Kitabını görünce yazarın fikrini merak ettim. Büyük kitlelere hitap etmesi, onları etkilemesi ve milyonlarca izlenmeye ulaşmasının sebebini merak ettim. Önce kitabını okumakla başlamaya karar verip aldım. Kesinlikle eve gidince birkaç programını daha izleyeceğim. Olaylara sade yaklaşımı, basitçe ifade etme stilini beğendim. Yaşının verdiği dinginliği satırlarında hissettim. Okurken yazarın duygusu, hissiyatı geçiyor. Tavsiye edeceğim kitaplardan birisidir.
Artık Biliyorum
8.5/10
· 301 okunma
OKUYACAKLARIMA EKLE
3
GÜLÇİN ÇELİK
Artık Biliyorum'u inceledi.
200 syf.
·
2 günde
·
9/10 puan
Kişisel gelişim kitabı gibi görünse de verilen toplumsal cinsiyet eşitliği, kendini kabul, kendine şefkat gösterme, yakın ilişkiler, minnet duyma, çalışma ve başarıya ulaşma, anda kalma, zorluklarla başa çıkma, sosyal ilişkilerin önemi, hayvan sevgisi, cesaret, hayatın anlamı ile ilgili pek çok güzel anektod var. Verilen mesajları sevdim, bazen bilimsel dille yazılmış psikoloji kitaplarının veremediği mesajları bu tür kitaplar kolaylıkla verebiliyor. Başarılı buldum.
Artık Biliyorum
8.5/10
· 301 okunma
OKUYACAKLARIMA EKLE
3
Sümeyya
Artık Biliyorum'u inceledi.
200 syf.
·
2 günde
·
9/10 puan
Oprah Winfrey kendi alanında başarılı bir isim, doğduğu ev ve şu anki hali arasında emek emek işlenmiş bir hayat hikayesi var. Normalde bu türü sevmiyorum kastım şu ki anı-mektup-günlük okumayı sevmiyorum ancak yazar kendimizi kaptırabileceğimiz daha ne anlatacak diyeceğimiz şekilde yazmış gayet sade bir dille anılarını aktarmış. Yazar çok ışıklı ve olumlu bir tablo çizmiş; mutluluğun basit zevklerde olduğundan, şükretmenin hayatımıza kattığı değerden, insanlarla ilişki ve bağ kurmanın güzellikleri berberinde getirdiğinden bahsetmiş ve bunları çok içten ifadeler ve yaşanmışlıklarla desteklemiş. Özellikle en sevdiğim bölüm Minnet bölümü oldu, yazar hayatına giren her şeyi olduğu gibi kabul ediyor şükretmenin ne kadar mutluluk verici olduğunu, kanaat etmenin hazzını ortaya koyuyor, tıpkı her inançlı insanın onaylayacağı şekilde Tanrı’nın verdiklerine şükrediyor ve şükretmenin hazzını bizlere de hissettiriyor. Hayatta kararsız kaldığınız, kendinize küstüğünüz zamanlarda açıp okunacak ferahlatacak türden bir kitap.
Artık Biliyorum
8.5/10
· 301 okunma
OKUYACAKLARIMA EKLE
7