Arzulanan Kadın Georgian Serisi 1

8,1/10  (9 Oy) · 
31 okunma  · 
6 beğeni  · 
920 gösterim
Bitmeyen bir arzu

Kraliyet ajanı Marcus Ashford sayısız düello yapmış, kurşunlardan ve top mermilerinden kurtulmuştur. Ancak hiçbir şey onu eski nişanlısı Elizabeth'e duyduğu açlık kadar etkilememiştir. Elizabeth ise seneler önce Marcus'u, yakışıklı Lord Hawthorne uğruna terk etmiştir.

Koşulsuz teslimiyet…

Fakat Marcus, Elizabeth'in kocasının katillerini bulma ve kadını koruma görevini üstlenerek ona hizmet etmeye yemin eder… hem de her açıdan. Fakat her şeyiyle genç kadına teslim olmaya cesaret edebilecek midir?

"Buram buram tutku kokan, tehlikeli bir oyun."
-Booklist-

"Danielle Steel ve Jackie Collins'i artık bir kenara bırakın, yeni bir çağ başlıyor."
-Amuse-
(Tanıtım Bülteninden)
 • Baskı Tarihi:
  Aralık 2013
 • Sayfa Sayısı:
  384
 • ISBN:
  9786053431961
 • Orijinal Adı:
  Ask for It
 • Çeviri:
  Müge Kocaman Özçelik
 • Yayınevi:
  Pegasus Yayınları
 • Kitabın Türü:
Özlem Ekiz 
27 Nis 22:11 · Kitabı okudu · 5 günde · 9/10 puan

Çıktığı günden beri merak ettiğim bir kitaptı. Önceden serinin sonraki kitaplarını okumuş olsam da seri içindeki en iyi kitap bu diyebilirim.

Marcus ve Elizabeth arasındaki güven sorunu biraz fazla uzun sürmüş olabilir ama böyle olması daha iyi oldu bence. İkisi arasındaki aşk ve güven gelişimini okumak çok zevkliydi.

2. kitapta sorununun ne olduğunu tam anlayamadığım St. John'un durumu açığa kavuştu benim için. İlk kitapta daha sevilesi duruyor ama yine de ısınamadığım biri olarak kaldı gözümde.

PINAR DEĞİRMENCİ 
12 May 22:06 · Kitabı okudu · 1 günde · Beğendi · 9/10 puan

Kitap bence güzeldi kesinlikle güzeldi . Tadında hoş anlatımı akıcı üslubu ve o tutkulu sayfaları. Basit anlatımı yoktu iem kolayca olan hiç bir şey yoktu ve güvenin zamanla atılması harikaydı. Ben beğendim. Aşk tutku ve güven temalı güzel bir roman.