Giriş Yap

Asansör

Asansör-Beyza Alkoç
Beyza Alkoç'un kalemini ve yazım dilini çok severim ama bu kitap olmamış. Çok büyük hevesle aldığım ama okuduktan bir müddet ben ne okuyorum bu ne dedirten bir kitap. Gerek konusu gerek işleyiş ve devamı kötü olarak nitelendireceğim; kimseye tavsiye etmeyeceğim bir kitaptı. cidden o kadar saçma ki . Hele ana karakter kızın tavırları hareketleri Velhasıl kelam okumanızı önermiyorum onun yerine ve fiyatına size bir şeyler katan birçok kitap bulabilirsiniz. Sevgilerle
Asansör
5.7/10 · 4.574 okunma
Reklam
384 syf.
·
Beğendi
·
1/10 puan
Zaman Kaybı
Öncellikle şöyle başlamak istiyorum kitap çoooooook saçma ben bu kitabı neden okudum kitabı okuduğumda beri aklımda bu soru neden okudum? Neden okudum? Neden o-ku-dum? Bir de ablam doğum günü hediyesi olarak 3 adet kitap istetememi söylemişti ve gidip Asel bu ve yağmurun gözyaşlarını aldım. Yağmurun gözyaşları fena değildi ama asel ve bu çok saçma. aldatma olayını çok sıradan bir şekilde bahsedilmiş. Bu kadar kolay bir şey olmamalı bence aldatmak. Eğer almayı düşünenler varsa asla ama asla almasınlar kısaca konusunu da söyleyeyim ; şimdi nefes ( başrol kızımız ) ve Enes ( başrol erkeğimiz ) aynı gün evleniyorlar ve aynı asansörde kalıyorlar birbirlerine gıcık oluyorlar sonra çıkıyorlar sonra ve sürekli karşılaşıyorlar ve sonra birbirine aşık olup evleniyorlar. Kitabımızın konusu bu yazarın sınırsız kitabı hariç bütün kitaplarını okudum fakat bu berbattı. Yazarın çok büyük hayranıyım ama bu kitabı zaten ergenlik döneminde yazmış. Söyleyeceğim tek şey zamanınızı bunu okuyarak geçirmek yerine daha güzel kitaplar okuyun:)
Asansör
5.7/10 · 4.574 okunma
" Ondan nefret ediyorum ve onu seviyordum ".
???????????????
4 yorumun tümünü gör
Reklam
Son kez baktım ona, hafızamda hep bu görüntüyle hatırlayacaktım onu, bu yüzden son kez doya doya baktım. Başımı eğdim, arkamı döndüm ve kapıyı açtım.
·
2
126
1.251 öğeden 1 ile 10 arasındakiler gösteriliyor.
©2022 · 1000Kitap Web Uygulaması · 2.26.42